6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Świetna oglądalność "Arrow", słaba oglądalność "Chicago Fire". Tytuł finałowego odcinka "Plotkary". Aktor znany z "Deadwood" w "American Horror Story". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Świetna oglądalność "Arrow". Dopiero co mówiło się o kryzysie CW, a tu proszę. "Arrow" zaliczył mocny start - z oglądalnością 4 mln/1,3 był najlepiej oglądaną premierą od czasów "Pamiętników wampirów". W środowy wieczór nieźle poradził sobie "Nashville" (9 mln/2,8), a znacznie słabiej "Chicago Fire" (6,4 mln/1,9). Ciągle spada oglądalność "Animal Practice" i "Guys with Kids".

2. Aktor znany z "Deadwood" w "American Horror Story". Jak ogłosił na Twitterze Ryan Murphy, Ian McShane ("Deadwood") pojawi się gościnnie w "American Horror Story: Asylum". Serial wraca w USA 17 października, a w Polsce 26 października.

3. Kelen Coleman w "The Mindy Project". W jednym z najbliższych odcinków serialu Mindy Kaling pojawi się Kelen Coleman w roli przyjaciółki Mindy i Gwen (Anna Camp). Wszystkie trzy panie zagrały kiedyś razem w "The Office".

4. Co dalej w "Revolution"? Nowe tajemnice i nowe postacie zapowiada twórca serialu, Eric Kripke. Rozmowę z nim przeczytacie tutaj.

5. Zdjęcie obsady "Mockingbird Lane". Stacja NBC zdecydowała, że nie będzie zamawiać sezonu "Mockingbird Lane", pokaże za to pilota. Odcinek, który kosztował 10 mln dolarów, wyemitowany zostanie 26 października. Jeśli będzie miał rewelacyjną oglądalność, jest szansa, że projekt jeszcze powróci.

6. Znamy tytuł finału "Plotkary". Tytuł ostatniego odcinka "Gossip Girl" jest już znany - i brzmi on "New York, I Love You XOXO".

REKLAMA