Jakie nowe seriale w tym tygodniu? "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy", "Diabeł w Ohio" i inne premiery

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" (Fot. Amazon)

Po "Rodzie smoka" czas na kolejną głośną premierę fantasy. Ten tydzień w serialach będzie należał do produkcji Amazona "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" – co jeszcze obejrzymy?

Gry rodzinne (nowość) – 31 sierpnia na Netfliksie

"Gry rodzinne" to nowy polski serial Netfliksa – składająca się z ośmiu odcinków komedia pomyłek, w której cała zabawa zaczyna się w dniu ślubu studentki medycyny, Kaśki z Janem, zamożnym chirurgiem plastycznym. Rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne, co ich łączy, to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron wychodzą na jaw już podczas uroczystości ślubnej. W głównej roli wystąpi Eliza Rycembel ("Belfer") jako Kaśka.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy (nowość) – 2 września na Prime Video

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" to serial Amazona osadzony w świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Akcja rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", zabierając widzów do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku. W obsadzie są m.in. Morfydd Clark, Robert Aramayo, Joseph Mawle, Maxim Baldry i Markella Kavenagh, a produkcję prowadzą J.D. Payne i Patrick McKay.

Diabeł w Ohio (nowość) – 2 września na Netfliksie

"Diabeł w Ohio" to serial limitowany Netfliksa, w którym zobaczymy Emily Deschanel ("Kości") w roli lekarki psychiatry, która przygarnia uciekinierkę z sekty. Problem w tym, że pojawienie się dziwnej dziewczyny grozi rozpadem jej własnej rodziny oraz szeregiem innych konsekwencji. "Diabeł w Ohio" opiera się na książce Darii Polatin z 2017 roku, jej autorka jest także showrunnerką serialu.

Fakes (nowość) – 2 września na Netfliksie

"Fakes" to serial komediowy Netfliksa i kanadyjskiej stacji CBC, opowiadający o dwójce nastoletnich przyjaciół, którym przypadkiem udaje się zbudować jedną z największych fabryk fałszywych dokumentów w Ameryce Północnej. W rolach głównych wstępują Emilija Baranac ("Riverdale"), Richard Harmon ("The 100") i Jennifer Tong ("Sacred Lies"). Twórcą jest David Turko ("Warrior Nun").

Szadź (sezon 3) – 2 września na Playerze

"Szadź" wraca z 3. sezonem na Playerze. Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

30 sierpnia (wtorek)

31 sierpnia (środa)

1 września (czwartek)

  • Pantheon (nowość AMC, data premiery w USA)
REKLAMA