7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" z zamówieniem na 3. sezon. Niezła oglądalność powrotu "Pamiętników wampirów" i premiery "Beauty and the Beast". Miły powrót w finale "Plotkary". A oprócz tego "Touch", "Next Caller", "Homeland".

1. "Suits" dostaje 3. sezon. Chyba nie spodziewaliście się, że będzie inaczej. USA Network zamówiło 3. sezon "Suits". Będzie on liczył 16 odcinków, które zobaczymy latem przyszłego roku. Na razie trwa przerwa w emisji 2. sezonu - "Suits" powróci w styczniu z sześcioma nowymi odcinkami.

2. Niezła oglądalność "Pamiętników wampirów" i "Beauty and the Beast". We czwartek o godz. 21:00 wszystkie stacje poza CW emitowały debatę wiceprezydencką. Mimo to oglądalność "Beauty and the Beast" była niezła - 3,2 mln/1,3. O godz. 20:00 dobrze poradziły sobie "Pamiętniki wampirów" (3,5 mln/1,6). Choć oczywiście nic nie mogło pobić "The Big Bang Theory" (15,4 mln/4,9) i "Two and a Half Men" (12,7 mln/3,5). "30 Rock" i "Up All Night" wypadły jak zwykle słabiutko, z kolei "Last Resort" zaliczył kolejny bolesny spadek - do poziomu 7 mln/1,6. Czas zacząć się martwić o ten serial.

3. Tytuł finału 2. sezonu "Homeland". Jeśli chcecie go poznać, zajrzyjcie tutaj.

4. Katie Cassidy wróci w finale "Plotkary". Katie Cassidy gra teraz w "Arrow", ale znajdzie czas, by pojawić się w finale "Plotkary". Szczegóły powrotu nie są znane.

5. Nowa twarz w "Touch". Keith David ("The Cape") zagra w "Touch" Dutcha, byłego komandosa Navy SEALS i jednocześnie starego przyjaciela Martina (Kiefer Sutherland) - donosi TVLine. Serial wraca w midseason.

6. NBC kasuje "Next Caller" przed emisją. Niektóre sitcomy mają naprawdę krótkie życie. Stacja NBC zdecydowała się skasować serial "Next Caller" Dane'a Cooka przed zaplanowaną na midseason emisją, mimo że ekipa już zrobiła kilka odcinków. Na midseason zostały więc już tylko dwie nowe komedie - "1600 Penn" i "Save Me".

7. Nie liczcie na zamówienie "Mockingbird Lane". Stacja NBC pokaże pilota "Mockingbird Lane", ale zamówienia serialu raczej spodziewać się nie ma co. Twórca serialu, Bryan Fuller, mówi, że sytuacja jest dość skomplikowana.