6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Mark Pellegrino w "Person of Interest". Fatalna oglądalność "Fringe", "Grimm" wciąż nieźle. ABC zamawia serial oparty na kryminale Pattersona, a FOX robi współczesną wersję "Bonnie i Clyde'a". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. CBS lepiej ma się w piątki bez "Made in Jersey". W piątkowe wieczory we współczynniku wciąż rządzi "Grimm" (4,9 mln/1,5). Notowania nieco poprawiły seriale CBS, "CSI: NY" (9,4 mln/1,4) i "Blue Bloods" (10,5 mln/1,4). Coraz słabiej wypada Fringe (2,7 mln/1,0).

2. Mark Pellegrino w "Person of Interest". Znany z "Lost" Mark Pellegrino zagra w "Person of Interest" drażliwego, lecz czarującego szefa imperium wydawniczego. Jest pierwsze zdjęcie.

3. ABC zamawia komedię o Michaelu Boltonie. Pilota serialu komediowego od Allison Miller ("Go On") zamówiła stacja ABC. Serial opierać się będzie na własnych doświadczeniach aktorki z czasów, gdy przyjechała do Hollywood. Główna bohaterka komedii, zatytułowanej "Michael Bolton's Daughter Is Destroying My Life", będzie scenarzystką z wielkimi planami, która zacznie karierę jako autorka piosenek Michaela Boltona. Nie wiadomo, czy Bolton będzie w niej grał.

4. Denise Richards w serialu o nastoletnim mordercy. Denise Richards zagra matkę głównego bohatera, Danny'ego (Avan Jagia) w serialu "Socio". Zamówiony przez ABC Family serial opowiadać będzie o nastolatku, który zamordował ciotkę, odsiedział swoje w poprawczaku, a teraz wraca do domu.

5. ABC zamawia serial oparty na kryminale Pattersona. Stacja ABC zamówiła serialową ekranizację kryminałów Jamesa Pattersona, których głównym bohaterem jest detektyw Michael Bennett. Scenariusz projektu, zatytułowanego na razie "James Patterson’s Bennett" napisze Ildy Modrovich (Necessary Roughness). Jednym z producentów wykonawczych będzie sam Patterson. Stacja ABC zamówiła nie pilota, a scenariusz na 13 odcinków (tak jak NBC zrobiło w przypadku "Hannibala") - co oznacza, że jeśli scenariusz się spodoba, serial od razu dostanie zamówienie na 13 odcinków.

6. FOX robi współczesną wersję "Bonnie & Clyde'a". Ryan Tavlin ("Without a Trace") tworzy dla stacji FOX współczesną wersję historii Bonnie Parker i Clyde'a Barrowa, dwojga uroczych kryminalistów, napadających na banki. Współcześni Bonnie i Clyde będą parą seksownych kochanków z Teksasu. Oboje będą pochodzić z biednych rodzin. Kiedy zaczną napadać na banki, szybko staną się uwielbianymi przez naród celebrytami (wiadomo, kryzys). Będzie ich ścigać policja, będą o nich mówić światowe media, pojawią się naśladowcy. Jak to się skończy, wszyscy wiemy, ale zapewne nie skończy szybko (jeśli tylko serial dostanie zamówienie). Swoją wersję historii "Bonnie & Clyde'a" robi teraz stacja Lifetime; będzie to 4-godzinny miniserial.

REKLAMA