Aktorzy z "Pierścieni władzy" do końca nie wiedzieli, kogo zagrają. Amazon mocno bał się wycieku spoilerów

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" (Fot. Amazon)

Za nami głośna premiera serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Okazuje się, że produkcja bardzo dbała o to, by żadna informacja nie wyciekła wcześniej – aż do granic absurdu.

Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" właśnie wystartował i przedstawiono nam zarówno nowych, jak i dobrze znanych bohaterów. Jedną z najważniejszych postaci jest młoda Galadriela, a grająca ją Morfydd Clark zdradziła, że nawet po otrzymaniu roli wciąż nie miała pojęcia, kogo zagra.

Pierścienie władzy – aktorzy nie wiedzieli, kogo grają

Morfydd Clark opowiedziała w rozmowie z Variety o zasadach bezpieczeństwa, jakich przestrzegał Amazon w trakcie produkcji serialu. Okazuje się, że żaden z aktorów nie wiedział, w jaką postać się wcieli – aż do rozpoczęcia zdjęć w Nowej Zelandii.

– Nie wiedziałam, że gram Galadrielę, nawet kiedy już przybyłam do Nowej Zelandii. Wiedziałam, że gram jakiegoś elfa. Wiedziałam, że to było w Drugiej Erze. Ja i moja siostra czytałyśmy to wszystko, a ja myślałam, że jestem Celebrían, córką [Galadrieli], bo nie sądzęę że mogłabym sobie wyobrazić, że to będzie Galadriela. Więc pojechałam do Nowej Zelandii, nie wiedząc, kogo gram, co teraz, patrząc wstecz, jest całkiem, całkiem szalone.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy morfydd clark

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" (Fot. Amazon)

Nie tylko Clark nie wiedziała, w jaką postać się wcieli – inni aktorzy także nie zostali poinformowani, kogo będą grać w serialu Amazona.

– Wszyscy w obsadzie zrobili tak samo. Wszyscy razem zanurzyliśmy się w tym szaleństwie i poznaliśmy się na miejscu. Dopiero po przyjeździe na miejsce dowiedziałam się, kogo gram, i oczywiście musiałam się przestawić. Nadal nie mogę uwierzyć w to, kogo gram.

W innym wywiadzie aktorka skomentowała wybór, jakiego dokonała Galadriela w premierze serialu – elfka sprzeciwiła się królowi, a to nie pozostanie bez konsekwencji. Twórcy tymczasem podkreślają, że jej bohaterka odegra kluczową rolę w całej historii. Tutaj znajdziecie naszą recenzję premiery serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – nowe odcinki co piątek na Amazon Prime Video

REKLAMA