Tęsknicie za ekipą "Better Call Saul"? Patrick Fabian podzielił się fotką ze spotkania ze złoczyńcami z serialu

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" na dobre się zakończył, ale tyle lat wspólnej pracy nie może przejść bez echa. Patrick Fabian wrzucił zdjęcie z ponownego spotkania z innymi gwiazdami serialu.

Patrick Fabian, czyli serialowy Howard Hamlin, na nowo pobudził fanów "Better Call Saul", wrzucając urocze zdjęcie z meczu piłki nożnej. Fani nie pozostali na to obojętni, natychmiast zabawnie tytułując przesłaną fotkę.

Better Call Saul – ekipa spotkała się na meczu

Oprócz Patricka Fabiana – którego aktywność w social mediach przyczyniła się do zabawnej wpadki w serialu – na zdjęciu są także Tony Dalton (serialowy Lalo Salamanca), Giancarlo Esposito (Gus Fring) i Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut). Znając historię, jaka rozegrała się pomiędzy ich bohaterami, zdjęcie wygląda, jakby spotkali się i udawali, że nic złego się nie wydarzyło. I dokładnie w taki sposób potraktowali je fani, choć sam Patrick Fabian napisał po prostu: "Dobre czasy".

Na reakcję fanów – w tym także krytyka "Rolling Stone" Alana Sepinwalla – nie trzeba było długo czekać.

– I oni wszyscy żyli długo i szczęśliwie?

– Próbuję zrozumieć liczbę zabójstw dokonanych przez tę czwórkę.

– Howard Hamlin to typ, który wrzuca zdjęcie z jakimiś gośćmi, podpisując: "Dobre czasy".

– Oni po prostu tak spoko siedzą, jakby nic się nie stało???

– Wielka energia w stylu "Kto tu wpuścił tego gościa?".

Jednak najbardziej wymownym tweetem okazał się post, który nie posiada żadnego tekstu, tylko zdjęcie Jimmy'ego McGilla (Bob Odenkirk) zza krat.

Better Call Saul jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA