7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Gwiazda "Plotkary" w "Men at Work". Clark Gregg w "S.H.I.E.L.D." Whedona. Miły powrót w "How I Met Your Mother". Mnóstwo zdjęć z planu "Plotkary". Foty z premiery "American Horror Story Asylum". Zapraszamy!

1. Gwiazda "Plotkary" w "Men at Work". Znana z "Gossip Girl" Jessica Szohr zagra dziewczynę o imieniu Jenny w 2. sezonie "Men at Work". Jenny będzie niesamowicie piękną przyjaciółką Amy, dziewczyny Neila; taką, która rzadko nie ma faceta. Serial wraca w przyszłym roku.

2. Co się dzieje na planie "Dallas"? Serial wróci z nowymi odcinkami w styczniu, a tymczasem na planie... Zobaczcie kilka zdjęć.

3. Zdjęcie obsady "Modern Family" na 4. sezon. Tak prezentuje się obsada "Modern Family" na nowym zdjęciu promocyjnym. Tutaj w większej rozdzielczości.

4. W "S.H.I.E.L.D." Whedona pojawi się Clark Gregg. Clark Gregg powróci jako agent Phil Coulson w serialu "S.H.I.E.L.D.", czyli telewizyjnym spin-offie "The Avengers", szykowanym przez Jossa Whedona. Spoilerowe szczegóły tutaj.

5. Kto powróci w "How I Met Your Mother"? Jeśli chcecie się dowiedzieć, zerknijcie na Twittera Cobie Smulders.

6. Jak prezentowały się gwiazdy na premierze "AHS: Asylum"? Tutaj zobaczycie zdjęcia z czerwonego dywanu. Serial wraca 17 października.

7. Co ciekawego na planie "Plotkary"? Ponad 300 zdjęć obejrzycie tutaj.

REKLAMA