Chloë Grace Moretz w serialu twórców "Westworld". Zwiastun i data premiery "The Peripheral" na Amazonie

"The Peripheral" (Fot. Amazon Prime Video)

Wymarłe miasteczko, wirtualna rzeczywistość, Chloë Grace Moretz i jeszcze więcej czeka nas w serialu "The Peripheral". Zobaczcie zwiastun nowej produkcji twórców "Westworld".

Niedawno zakończyła się emisja 4. sezonu "Westworld", tymczasem twórcy serialu – Lisa Joy i Jonathan Nolan – tej jesieni zaproszą nas do nowego świata. "The Perihperal" zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już 21 października, a na razie zobaczcie zwiastun.

The Peripheral – zwiastun serialu Prime Video

"The Peripheral" powstało na podstawie powieści sci-fi autorstwa Williama Gibsona. Będziemy śledzić losy Flynne Fisher (w tej roli Chloë Grace Moretz, "Kick-Ass"), która próbuje poskładać kawałki swojej rozbitej rodziny w zapomnianym zakątku Ameryki. Flynne jest inteligentna, ambitna i skazana na zagładę. Nie ma przyszłości, aż do momentu, w którym przyszłość przyjdzie po nią – czytamy w opisie.

W zwiastunie widzimy, jak bohaterka zakłada zestaw, dzięki któremu przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. Szaleńcza jazda na motorze, rozwiązywanie zagadki w Londynie czy pełne akcji pojedynki pozwalają oderwać się dziewczynie od szarego życia. Ale czy to na pewno tylko fikcja?

W serialu grają także m.in. Jack Reynor ("Midsommar"), Gary Carr ("Kroniki Times Square"), T'Nia Miller ("Nawiedzony dwór w Bly") Louis Herthum ("Westworld"), Charlotte Riley ("Peaky Blinders"), Alexandra Billings ("The Conners"), Adelind Horan (The Deuce), Julian Moore-Cook ("Peaky Blinders") i Melinda Page Hamilton ("Mesjasz").

Nolan i Joy są producentami produkcji, a twórcą i showrunnerem jest Scott B. Smith ("Obraz pożądania"). "The Peripheral" ma liczyć osiem odcinków, które będą pokazywane na Prime Video po jednym tygodniowo.

The Peripheral – premiera 21 października na Amazon Prime Video

REKLAMA