Daredevil w nowym zwiastunie "Mecenas She-Hulk". W którym odcinku Matt Murdock wróci na nasze ekrany?

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel/Disney+)

Disney+ pokazał wypakowany atrakcjami zwiastun drugiej części sezonu "Mecenas She-Hulk". Jest większa scena z Daredevilem, który udziela pewnej rady Jennifer Walters.

"Ten facet tak jakby naprawdę na mnie działa" – stwierdza Jennifer Walters (Tatiana Maslany) po rozmowie z bardzo wyczekiwanym przez fanów gościem w zwiastunie drugiej części sezonu "Mecenas She-Hulk", którą właśnie pokazał Disney+.

Mecenas She-Hulk – Daredevil w zwiastunie

Zwiastun nadchodzących odcinków zapowiada z jednej strony starcie z Titanią (Jameela Jamil), która podkradła Jen prawa do marki She-Hulk, a z drugiej wyczekiwane pojawienie się Matta Murdocka, aka Daredevila (Charlie Cox).

– Myślę, że jesteś w wyjątkowej pozycji i [możesz] zrobić coś naprawdę dobrego. Jen Walters może wykorzystać prawo, żeby pomóc ludziom, kiedy zawiedzie ich społeczeństwo. She-Hulk może pomóc ludziom, kiedy zawiedzie ich prawo – mówi Matt do głównej bohaterki, a tej naprawdę się to (i on) podoba.

Disney+ nie zdradził, w którym z planowanych dziewięciu odcinków serialu pojawi się Daredevil. Jak jednak zauważa TVLine, Kat Coiro, reżyserka czterech pierwszych odcinków, a także odcinków 8 i 9, powiedziała w rozmowie z nimi, że jeden z jej największych odcinków zawiera "pewnego kogoś, kto pojawia się później w trakcie sezonu, i jest to dość duży odcinek". Możemy więc chyba założyć, że Matt Murdock zawita do "Mecenas She-Hulk" albo w przedostatnim odcinku, albo w finale.

I to nie będzie ostatni raz, kiedy go zobaczymy na małym ekranie. Jak ogłosił Disney+, serial "Daredevil" powróci w nowej wersji – jako "Daredevil: Born Again". Składający się z aż 18 odcinków sezon wystartuje wiosną 2024 roku i będzie częścią piątej fazy MCU. Z dawnej obsady wróci również Vincent D'Onofrio jako Kingpin.

Odcinki Mecenas She-Hulk w czwartki na Disney+

REKLAMA