Jennifer Coolidge sprzedaje dom w "The Watcher". Zobaczcie nietypowy teaser serialu Ryana Murphy'ego

"The Watcher" (Fot. Netflix)

Szukacie urokliwego domu w spokojnej okolicy? Na pomoc przychodzi Jennifer Coolidge jako Karen w nietypowym teaserze serialu "The Watcher", który opowie o stalkerze.

"The Watcher" to serial, który współtworzą Ryan Murphy ("American Horror Story") oraz Ian Brennan ("Ratched"). Produkcja Netfliksa, opowiadająca o parze z przedmieścia, która zaczyna dostawać przerażające listy od stalkera określającego siebie jako "The Watcher", powstała w oparciu o prawdziwe wydarzenia, a jej premiera zaplanowana jest na jesień – dokładnej daty jeszcze nie ma.

The Watcher – teaser serialu Ryana Murphy'ego

W pierwszej zapowiedzi widzimy Jennifer Coolidge ("Biały Lotos") jako Karen – agentkę nieruchomości z biura Darren Dunn Realty. Bohaterka oprowadza nas po domu położonym przy Boulevard 657, który będzie miejscem akcji całego serialu. Nie szczędzi przy tym dość nietypowych szczegółów na temat nieruchomości.

Czego możemy oczekiwać po serialu "The Watcher"? Dean (Bobby Cannavale, "Zakazane imperium") i Nora Brannock (Naomi Watts, którą zobaczymy w 2. sezonie "Feud") właśnie kupili swój wymarzony dom na idyllicznych przedmieściach Westfield w New Jersey, ale po włożeniu wszystkich oszczędności w sfinalizowanie transakcji szybko zdają sobie sprawę, że okolica nie jest zbyt gościnna.

Jest tam starsza kobieta o imieniu Pearl (Mia Farrow, "Dziecko Rosmery") i jej brat Jasper (Terry Kinney, "Billions"), który zakrada się do domu Brannocków i ukrywa się w ich windzie kuchennej. Jest Karen, agentka  nieruchomościami i stara znajoma Nory, a także wścibscy sąsiedzi Mitch (Richard Kind, "Big Mouth") i Mo (Margo Martindale, "American Crime Story: Impeachment"), którzy nie wydają się rozumieć granic.

Ich lodowate powitanie szybko zamienia się w prawdziwe piekło na ziemi, gdy do domu zaczynają przychodzić złowieszcze listy od kogoś, kto nazywa siebie "The Watcher", terroryzując Brannocków do granic możliwości. Jednocześnie na jaw wychodzą złowrogie sekrety całej okolicy.

The Watcher – premiera jesienią na Netfliksie

REKLAMA