8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Rekord oglądalności "The Walking Dead", "666 Park Avenue" na wylocie. Data powrotów "Girls" i "Enlightened". Dianna Agron znów na planie "Glee". Tina Fey i Amy Poehler poprowadzą Golden Globes Awards. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "The Walking Dead" z kolejnym rekordem oglądalności. 10, 9 mln widzów (razem z powtórkami 15,2 mln) obejrzało premierę 3. sezonu "The Walking Dead". Współczynnik widzów w wieku 18-49 lat wyniósł 5,8, co też jest rekordem w przypadku kablówek. Serial pobił nie tylko produkcje stacji ogólnodostępnych ("Revenge" i "The Good Wife"), ale też mecz futbolu amerykańskiego. W porównaniu z zeszłym rokiem "TWD" przybyło 50% widzów.

2. "666 Park Avenue" na wylocie. W niedzielny wieczór "Once Upon a Time" (9,1 mln/3,0) straciło trochę widzów, "Revenge" (8,2 mln/2,7) zyskało, zaś "The Good Wife" (9 mln/1,7) pozostało bez zmian. Ciekawsze są dwa inne wyniki - "Mentalisty" (10,6 mln/2,0), który zyskał 25%, i "666 Park Avenue" (4,9 mln/1,5), które staje się kandydatem do skasowania.

3. Kiedy wracają "Dziewczyny" i "Enlightened"? Jest już data premiery 2. sezonu "Girls" i "Enlightened". Oba seriale wracają 13 stycznia 2013.

4. Data powrotu amerykańskiego "Being Human". "Being Human" wróci z 3. sezonem 14 stycznia 2013. Kristen Hager będzie teraz w stałej obsadzie, powróci też kilka znanych twarzy, m.in. Mark Pellegrino i Kyle Schmid.

5. Tina Fey i Amy Poehler poprowadzą Golden Globes Awards. Jeśli nigdy nie oglądaliście ceremonii rozdania Złotych Globów, teraz będziecie musieli. W styczniu 2013 roku imprezę poprowadzą Tina Fey i Amy Poehler.

6. Kto zagra Matkę w "HIMYM"? Tego oczywiście nie wiemy. Josh Radnor mówi, że powinni wybrać nową twarz, kogoś, kogo nie zna ani Ted, ani widzowie.

7. Gina Torres w "Hannibalu". W "Hannibalu" Fullera zobaczymy Ginę Torres w roli żony Jacka Crawforda (Laurence Fishburne), agenta specjalnej jednostki FBI zajmującej się ściganiem Hannibala. Jej rola została określona jako powracająca. Aktorka gra także w "Suits".

8. Dianna Agron wróciła do "Glee". Dianna Agron wróciła na plan "Glee". Na jej Twitterze pojawiły się zdjęcia, m.in. ze sceny, w której śpiewa z Nayą Riverą.

REKLAMA