Charlie Hunnam przemierza Mumbaj jako Shantaram w serialu Apple TV+ – zwiastun adaptacji światowego hitu

"Shantaram" (Fot. Apple TV+)

Za oknem coraz chłodniej, ale w październiku Apple TV+ zaprosi nas do gorących Indii w serialu "Shantaram". Zobaczcie zwiastun produkcji z Charliem Hunnamem w roli głównej.

"Shantaram" to serial Apple TV+, który powstał na podstawie bestsellerowej książki Gregory'ego Davida Robertsa. Zobaczymy 12 odcinków – pierwsze trzy pojawią się na platformie 14 października, a kolejne będziemy oglądać co tydzień.

Shantaram – zwiastun serialu z Charliem Hunnamem

Akcja serialu dzieje się w latach 80., a głównym bohaterem jest Lin Ford (Charlie Hunnam, "Synowie Anarchii"), który uciekł z australijskiego więzienia. Mężczyzna szybko zatapia się w chaotycznym i tętniącym życiem Mumbaju. Samotny w nieznanym mieście Lin stara się unikać kłopotów, ale wkrótce na jego drodze staje enigmatyczna i intrygująca Karla (Antonia Desplat, "Kurier francuski z Liberty"). Bohater, który zyskuje przydomek Shantaram, czyli Boży Pokój, będzie musiał wybierać pomiędzy wolnością a miłością – i komplikacjami, które się z tym wiążą.

W serialu wystąpią także Shubham Saraf ("Criminal: Wielka Brytania"), Alexander Siddig ("Star Trek: Stacja kosmiczna"), Elektra Kilbey, Radhika Apte ("Spalone"), Fayssal Bazzi ("Bezpaństwowcy") i Sujaya Dasgupta ("Cień i kość").

W rozmowie z Entertainment Weekly Hunnam zdradził, że przeczytał "Shantaram" i jest zachwycony powieścią, dlatego projekt był dla niego szczególnym, aktorskim wyzwaniem:

– To naprawdę wspaniale napisana powieść, która pokazała mi świat, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, i wiele różnych aspektów świata Indii. W samym sercu jest to wspaniała, rozległa, szalenie romantyczna historia miłosna, a także opowieść o wielkiej przygodzie i samopoznaniu. Ale to, co mi się wydało najbardziej dojrzałe do eksploracji, to konflikt pomiędzy królestwem Boga i królestwem złota. Lin przechodzi w Indiach tę podróż do duchowego przebudzenia, równocześnie zanurzając się głębiej w sferę przestępczości zorganizowanej.

Scenarzystą, producentem wykonawczym i showrunnerem jest Steve Lightfoot ("Co kryją jej oczy", "Punisher"). Współtwórcą serialu jest Eric Warren Singer (scenarzysta "American Hustle"), a reżyserem Bharat Nalluri ("Little America", "Emily Owens M.D.").

Shantaram – premiera 14 października na Apple TV+

shantaram serial apple tv+ zwiastun charlie hunnam

REKLAMA