Zaskoczył was twist z Terrą w 2. sezonie "Przeznaczenia: Sagi Winx"? Eliot Salt jest zachwycona tym wątkiem

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Od piątku na Netfliksie dostępny jest 2. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". Nie zabrakło twistów, a jeden z nich dotyczył postaci Terry. Co mówią o nim twórcy i aktorka? Spoilery!

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" powrócił z 2. sezonem, w którym Alfea zmienia się pod rządami Rosalind (Miranda Richardson), a bohaterki spotykają różne zawirowania, także w sferze uczuciowej. Dowiedzieliśmy się ważnej rzeczy na temat Terry, a showrunner i grająca postać Eliot Salt wyjaśnili, dlaczego wątek wróżki ma tak duże znaczenie.

Przeznaczenie: Saga Winx – coming out Terry

W 4. odcinku 2. sezonu Terra rozmawia szczerze ze swoją kuzynką Florą (Paulina Chávez) i mówi jej, że ma zwyczaj wybierać okropnych facetów prawdopodobnie dlatego, że po prostu nie lubi facetów – jest lesbijką. W rozmowie z TVLine Eliot Salt powiedziała, że jest podekscytowana i zachwycona tym wątkiem.

– To miało dla mnie sens. Dość wcześnie mi powiedziano, że to się wydarzy, w 1. sezonie. Więc wiedziałam to cały czas i trzymałam to w tajemnicy – tak jakby. To takie ważne, teraz bardziej niż kiedykolwiek, aby zobaczyć queerową radość przedstawioną na ekranie. W otoczeniu, w którym dzieje się tak wiele innych rzeczy, miło było odłożyć to wszystko na bok na chwilę, aby powiedzieć, jakie to jest wspaniałe.

przeznaczenie saga winx sezon 2 terra

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Salt mówi, że wewnętrzna podróż Terry jest według niej piękna i zgadza się z nią showrunner "Przeznaczenia: Sagi Winx". Brian Young. Twórca wyjaśnił, dlaczego wprowadzenie tego wątku w 2. sezonie było ważne dla całej ekipy serialu.

– To, że Terra nie jest kanoniczną postacią z serialu, dało nam trochę więcej swobody. Dla mnie to trochę staromodna historia coming outu, ale muszę sobie przypominać, że to globalny serial. Jestem w West Hollywood, więc tutaj jest to bardzo akceptowane, ale w reszcie świata tak nie jest. Myślę, że te historie są wciąż potrzebne. Widzowie muszą zobaczyć ludzi, którzy zmagają się z problemami, potem się ujawniają, a następnie mają grupę przyjaciół, którzy ich kochają i wspierają. Jest w tym spełnienie życzeń.

Czy zobaczymy romans Terry w 3. sezonie "Przeznaczenia: Sagi Winx"? Brian Young mówi, że jak najbardziej są na to szanse – na ten moment nie wiadomo jednak, czy Netflix zamówi kontynuację.

Przeznaczenie: Saga Winx – 2. sezon jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA