7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Słaba oglądalność "Emily Owens", fatalnie radzi też sobie "Hart of Dixie". "Zemsta" wraca do FOX Life. TNT zamawia "L.A. Noir" Franka Darabonta (mamy pierwsze zdjęcia!). A oprócz tego "American Horror Story", "Happy Endings" i ciekawy pilot, zamówiony przez ABC.

1. Słaba oglądalność "Emily Owens". Emily Owens sama przeciwko debacie prezydenckiej. Jak sobie poradziła? Słabo - pilota serialu obejrzało 1,7 mln/0,5 widzów. Debatę w tym czasie oglądało ponad 65 mln Amerykanów. Godzinę wcześniej fatalnie poradziło sobie "Hart of Dixie" (1,3 mln/0,6) - czas zacząć martwić się o ten serial. W FOX-ie tymczasem wyjątkowo kiepski wynik zanotował "Ben and Kate" - 2,9 mln/1,2.

2. Dylan McDermott wróci do "American Horror Story". Ryan Murphy zdradził na Twitterze, że Dylan McDermott zagra w "American Horror Story: Asylum". Szczegółów jego roli niestety nie znamy.

3. Briga Heelan w "Happy Endings". W 3. sezonie "Happy Endings" zobaczymy Brigę Heelan ("Cougar Town") w interesującej roli. Jeśli chcecie poznać szczegóły, zajrzyjcie tutaj - ostrzegam, jest to całkiem spory spoiler.

4. ABC zamawia ciekawy dramat medyczny. Pilota serialu medycznego, zatytułowanego "Warriors", zamówiła stacja ABC. Twórcą serialu jest Chris Chulack ("Southland"). Warriors opowiadać będzie o lekarzach wojskowych i pielęgniarkach zajmujących się żołnierzami w Afganistanie. A czasem nie tylko żołnierzami, ale też najważniejszymi osobami w państwie, jak senatorowie albo nawet prezydent. W życiu bohaterów nie zabraknie też dramatów osobistych.

5. E.J. Bonilla w "Revenge". W 2. sezonie "Zemsty" pojawi się E.J. Bonilla w roli tajemniczego faceta z przeszłości Nolana. Szczegóły tej znajomości nie są znane, Ausiello zgaduje, że to po prostu może być były chłopak Nolana.

6. "Zemsta" wraca do FOX Life. 18 listopada z 2. sezonem na antenę FOX Life powróci "Zemsta" ("Revenge"). Serial będzie emitowany w niedziele o godz. 22:00.

7. TNT zamawia "L.A. Noir" Franka Darabonta. Stylowy serial "L.A. Noir" Franka Darabonta, opowiadający o walce policji z Los Angeles z gangsterami, dostał zamówienie na sześć odcinków. W serialu pojawią się m.in. Jon Bernthal, Jeffrey DeMunn, Jeremy Strong, Neal McDonough, Milo Ventimigila, Ron Rifkin, Rihla Vitala i Alexa Davalos. Premiera przewidziana została na przyszły rok. Są już dwa pierwsze zdjęcia z serialu.

REKLAMA