Netflix zaprasza do "Klubu Północnego" – zobaczcie zwiastun młodzieżowego horroru Mike'a Flanagana

"Klub Północny" (Fot. Netflix)

"Klub Północny" zaprosi widzów w swoje szeregi już tej jesieni. W październiku na Netfliksie pojawi się młodzieżowy horror od Mike'a Flangana – jest pełny zwiastun serialu!

"Klub Północny" pojawi się na Netfliksie już 7 października. Serial, który współtworzą Mike Flanagan (m.in. "Nawiedzony dom na wzgórzu") i producentka Leah Fong ("Once Upon a Time"), właśnie dostał pełny zwiastun.

Klub Północny – zwiastun młodzieżowego horroru

W zwiastunie widzimy jedną z bohaterek – Ilonkę (Iman Benson, "BlackAF"), której życie z dnia na dzień zmienia się, gdy zostaje u niej zdiagnozowany nowotwór tarczycy. W ten sposób dziewczyna trafia do hospicjum dla śmiertelnie chorych dzieciaków, gdzie dołącza do tytułowego Klubu Północnego.

Następnie widzimy przebitki na to, co nas czeka – wszystko wskazuje na to, że w hospicjum dzieje się coś niedobrego. Z kolei sama Ilonka zapewnia, że zrobi wszystko by uratować siebie i przyjaciół: "Jest tyle historii związanych z tym miejscem. Historii o ludziach, którzy myśleli, że umrą, ale nie umarli. Nieważne, jaka jest cena, mogę choćby spalić świat".

Akcja serialu opartego na książce Christophera Pike'a dzieje się w hospicjum dla śmiertelnie chorych dzieciaków. Grupa nastoletnich pacjentów zbiera się o północy, żeby opowiadać sobie przerażające historie. W końcu zawiązują między sobą pakt: ten, kto umrze pierwszy, skontaktuje się z pozostałymi zza grobu.

W głównych rolach w "Klubie Północnym" wystąpią Igby Rigney ("Nocna msza"), Aya Furukawa ("Klub opiekunek), Annarah Shephard ("Nocna msza"), a także Adia, Ruth Codd, William Chris Sumpter i Sauriyan Sapkota.

Na drugim planie pojawią się z kolei Rahul Kohli, który zagrał u Flanagana w "Nawiedzonym dworze w Bly" oraz w "Nocnej mszy", a także Samantha Sloyan ("Chirurdzy") i Zach Gilford ("Nocna msza"). Do obsady należy również Heather Langenkamp – gwiazda serii slasherów "Koszmar z ulicy Wiązów".

Klub Północny – premiera 7 października na Netfliksie

REKLAMA