Teaser "Welcome to Chippendales" obiecuje striptiz i morderstwo. To nowy serial twórcy "Pam & Tommy'ego"

"Welcome to Chippendales" (Fot. Hulu)

W listopadzie twórca "Pam & Tommy'ego" powróci z kolejnym serialem opartym na prawdziwej historii. "Welcome to Chippendales" to kryminał o imperium striptizu – zobaczcie teaser.

"Welcome to Chippendales" to ośmioodcinkowy serial platformy Hulu, dla którego inspiracją była prawdziwa historia z lat 80. Za sterami produkcji stoi Robert Siegel ("Pam & Tommy") i pierwsza zapowiedź sugeruje, że możemy spodziewać się podobnego klimatu. Premiera w USA planowana jest na 22 listopada.

Welcome to Chippendales – zwiastun serialu 

Serial przedstawi historię słynnego imperium męskiego striptizu i jego "najbardziej nieprawdopodobnego założyciela", Somena "Steve'a" Banerjee (Kumail Nanjiani, "Dolina Krzemowa"), Amerykanina pochodzącego z Indii. "Welcome to Chippendales" ze szczegółami opowie "szaloną, mroczną, komiczną sagę kryminalną stojącą za wyjątkową męską rewią, która stała się fenomenem kulturowym". A także to, jak wszystko zaczęło się sypać, gdy doszło do tajemniczego morderstwa głównego choreografa – Nicka De Noi (Murray Bartlett, "Biały Lotos").

W krótkiej zapowiedzi widzimy interakcje pomiędzy Steve'em i Nickiem, a także przebitki na gorące choreografie striptizerów, za które odpowiedzialny był właśnie De Noia. To dzięki niemu mały klub Steve'a stał się globalnym molochem. Kumail Nanjiani powiedział w rozmowie z Vanity Fair, że była to jedna z jego najtrudniejszych ról w karierze:

– To zdecydowanie najbardziej wymagająca praca, jaką kiedykolwiek wykonywałem, pod względem długości trwania zdjęć, treści scen i emocjonalnego skomplikowania tych scen. To jedna z tych rzeczy, gdzie po prostu wskoczyłem i zaufałem, że wszystko stanie się jasne w miarę upływu czasu – i tak też się stało.

Do obsady "Welcome to Chippendales" należą także m.in. Annaleigh Ashford ("B Positive"), Juliette Lewis ("Yellowjackets"), Andrew Rannells ("Girls5va"), Dan Stevens ("Legion"), Quentin Plair ("Roswell w Nowym Meksyku"), Robin de Jesús ("Prawo i porządek: Sekcja specjalna") oraz Nicola Peltz ("Bates Motel").

Na ten moment nie wiadomo, kiedy serial będzie dostępny w Polsce – prawdopodobnie pojawi się na platformie Disney+.

Welcome to Chippendales – premiera 22 listopada w USA

REKLAMA