W ilu odcinkach "That '90s Show" pojawi się Eric? Topher Grace zdradza szczegóły występu w spin-offie

"Różowe lata 70." (Fot. 20th Century Fox)

W "That '90s Show" zagrają praktycznie wszyscy z "Różowych latach 70.", w tym Topher Grace. W ilu odcinkach pojawi się grany przez niego Eric? Aktor zdradził szczegóły.

"That '90s Show" to kontynuacja serialu "Różowe lata 70.". Fabuła skupi się na Lei Forman (Callie Haverda), córce Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon), która odwiedza dziadków i zaprzyjaźnia się z dzieciakami z okolicy, ale w rolach drugoplanowych pojawią się praktycznie wszyscy z oryginalnego serialu. Nie zabraknie Erica, ale w ilu odcinkach się pojawi?

That '90s Show – w ilu odcinkach pojawi się Eric?

Topher Grace zdradził, w ilu odcinkach wystąpi, podczas rozmowy z Entertainment Tonight. Okazuje się, że zobaczymy go już w pilocie – ale niestety dla fanów Erica, to będzie jedyny odcinek, w jakim się pojawi.

– Zrobiłem tylko jeden odcinek, ale jestem w pierwszym odcinku i nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą. (...) To było jak rodzinne spotkanie po przerwie. To było jak powrót do domu na święta Bożego Narodzenia, aby zobaczyć całą rodzinę. To naprawdę było jak Boże Narodzenie. To był prezent. Wszyscy są tacy niesamowici – niesamowici ludzie, którzy tak bardzo wpłynęli na moje życie i na to, kim zostałem. Możliwość powrotu do tego i nie tylko po to, żeby spędzić razem czas z nimi wszystkimi, to było mnóstwo frajdy. A do tego mieć szansę znów z nimi pracować... to było świetne. I nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą.

that '90s show topher grace ile odcinków

"Różowe lata 70." (Fot. 20th Century Fox)

W serialu pojawią się także uwielbiani przez widzów Ashton Kutcher wraz ze swoją żoną Milą Kunis, którzy powiedzieli z kolei, że wejście na plan "That '90s Show" było nostalgicznym doświadczeniem.

–  To było bardzo nostalgiczne być z powrotem na planie. To wszystko to ci sami ludzie, którzy tworzyli "Różowe lata 70.", więc to było dziwaczne – powiedział Kutcher.

Kogo ze starej obsady zobaczymy w kontynuacji "Różowych lat 70."? Potwierdzono, że w serialu pojawią się Laura Prepon (Donna), Wilmer Valderram (Fez), Kurtwood Smith (Red) i Deborah Jo Rupp (Kitty). Gościnnie występi również Tommy Chong w roli Leo. Co jeszcze wiadomo na temat serialu? Laura Prepon jest przekonana, że fani będą zachwyceni, tak jak zachwycona jest dawna obsada.

 – To wielka frajda. To jest ten sam plan. Kiedy po raz pierwszy tam przyszłam, popłakałam się. To tak silna nostalgia i to był tak niesamowity czas w moim życiu. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą. Myślę, że oni naprawdę, naprawdę będą się tym cieszyć – powiedziała.

Na ten moment Netflix, który tworzy "That '90s Show", nie podał jeszcze daty premiery.

REKLAMA