Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


W tym tygodniu mamy jednego zdecydowanego zwycięzcę - "Pamiętniki wampirów", które dostały 18 głosów. Za nimi "Castle" i "American Horror Story". Seriale, których nie umieściliśmy w zestawieniu, dostały 3 i mniej głosów.

1. "Pamiętniki wampirów" (4x02 - "Memorial")

jazzowa: W tym tygodniu zdecydowanie lepiej. Można było poczuć klimat "Pamiętników". Wreszcie widać, że transformacja jednak wpłynęła na Elenę i zmienia ją. Przypomnijmy sobie, co wyrosło z Caroline. Scena, która mnie urzekła to ta, w której Elena pożywia się na Damonie (trochę w stylu "True Blood") . Jednak jestem fanem tej pary więc może to być mało obiektywna ocena. Inne sceny, które przypadły mi to gustu, to np. ta, w której Elena wypuszcza lampion i mówi "Za mnie". Mam nadzieję, że oznacza to, iż pożegnała się ze starą Eleną (trochę mnie czasami irytowała). Albo "rozmowa" Damona z Alariciem, albo scena pożywienia się na Mattcie (to było słodkie). Brakowało mi troszkę naszych złych bohaterów. Póki co intryguje mnie wątek naszego nowego łowcy, jednak jestem sceptycznie nastawiona. Zobaczymy, co pokażą nam scenarzyści.

"Castle" (5x04 - "Murder He Wrote")

Nożyczki.: Za trupa, który przerwał Caskett romantyczny weekend w Hamptons. Za śledztwo Esposito i Ryana, którzy starali się dowiedzieć ,kto jest "chłopakiem" Kate. Za Lanie, która sama trochę prowadziła śledztwo! Za to że ten serial trzyma się bardzo mocno i wcale nie wygląda na to, żeby miało się coś pogorszyć.

"American Horror Story" (2x01 - "Welcome to Briarcliff")

marc: Otwarcie drugiego sezonu to prawdziwy killer. Pani Lange jeszcze lepsza niż w poprzedniej serii. Mariaż s-f z horrorem to może być prawdziwa mieszanka wybuchowa. Jak na razie zaczęło się świetnie i oby tak dalej.

"Hart of Dixie" (2x03 - "If It Makes You Happy")

TheMan: Uwielbiam ten serial. Zwłaszcza, gdy za oknem mglisto i ponuro, miło zobaczyć na ekranie komputera, jak ciepło i kolorowo jest w Buebell. I nie chodzi tu o spawy pogodowo-klimatyczne, ale właśnie o to, jaki ten serial jest. Ciepły i przyjemny. Ten odcinek był oczywiście jak zwykle interesujący. Walka o posadę burmistrza naprawdę zapowiada się ciekawie, do tego fragmenty komediowe (Zoe stająca na krześle i wykrzykująca o tym, że w mieście potrzeba więcej ruchu i zdrowych posiłków, gdy wszyscy jedzą niezdrowe i tłuste hamburgery!) sprawiły, że sobotnie popołudnie minęło mi miło. Ot, lekki, prosty i przyjemny serial.

"The Big Bang Theory" (6x04 - "The Re-Entry Minimization")

TheMan: Zeusovitz powrócił na Ziemię! I co zastał? Jego najlepszy przyjaciel zdradza go z właścicielem sklepu z komiksami, dziewczyna zasnęła w trakcie gry wstępnej, zasmarkana od alergii, a pozostali członkowie ekipy zbyt zajęci zostali wyjadaniem bez użycia rąk ciast na czas. Dodać do tego wszystkiego masę humoru i znów mamy przepis na oglądalnościowy sukces. Dodatkowo polskiej części widowni na pewno zrobiło się miło, gdy pojawił się kolejny Polish (z dużej litery!) joke.

"Chirurdzy" (9x03 - "Love the One You're With")

everyman: Chirurdzy" wybronili się po dość kontrowersyjnym zakończeniu ósmego sezonu i wbrew temu, co się mówiło ostatnimi czasy, to nadal jeden z najbardziej wartościowych, emocjonujących seriali. Scena łazienkowa z Callie i Arizoną – majstersztyk.

"The Walking Dead" (3x01 - "Seed")

MaDżenka: Dużo krwi, dużo zombie. Niby nic się szczególnego nie wydarzyło, a jednak było to coś które od pierwszego odcinak sprawia że chce więcej! Czekam na rozwinięcie się akcji i czuję w kościach, że ten sezon to będzie duży hit.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA