8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Vegas" i "Elementary" z zamówieniem na całe sezony. Adam Baldwin w "The Last Ship", T.R. Knight w "The Good Wife". Znów fatalna oglądalność "90210" i "Plotkary". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Vegas" i "Elementary" z zamówieniem na całe sezony. Stacja CBS zamówiła pełne sezony dwóch nowych seriali - "Vegas" i "Elementary". Oba mają od początku niezłą oglądalność.

2. Barry Sloane w stałej obsadzie "Revenge". Jeśli polubiliście Aidana - postać graną przez Barry'ego Sloane'a w "Revenge" - macie powodu do radości. Aktor został awansowany do stałej obsady serialu. Od 14. odcinka 2. serii będzie pojawiał się w "Revenge" co odcinek.

3. Fatalne wyniki "Plotkary" i "90210". W poniedziałek niemal we wszystkich rządziła debata prezydencka, ale stacja CW i tak emitowała seriale. O 20:00 (przed debatą) odcinek "90210" obejrzało 950 tys./0,4 widzów, z kolei "Plotkara" w czasie debaty wypadła jeszcze słabiej (903 tys./0,4).

4. Zdjęcie z halloweenowego "Parks & Rec". Tak przebrały się w tym roku Leslie i Ann na Halloween. Zdjęcie pochodzi z odcinka "Halloween Surprise".

5. Adam Baldwin w "The Last Ship". W "The Last Ship" Michaela Baya zobaczymy Adama Baldwina. Znany z "Chucka" aktor zastąpi Titusa Wellivera w roli Mike'a Slattery'ego - zastępcy dowódcy tytułowego okrętu, który przetrwał apokalipsę.

6. Co dzieje się na planie "Fringe"? Zobaczcie zdjęcia z przedwczoraj.

7. NBC zamawia dodatkowe scenariusze "Guys with Kids". Nie wiadomo jeszcze, czy "Guys with Kids" zdoła się utrzymać - stacja NBC podchodzi więc do tego serialu ostrożnie. Zamówienia na cały sezon nie ma, jest za to zamówienie pięciu dodatkowych scenariuszy. Nie wiadomo, czy przełoży się to na zamówienie kolejnych odcinków.

8. T.R. Knight w "The Good Wife". Znany z "Chirurgów" T.R. Knight pojawi się w 4. sezonie "The Good Wife". Zagra konsultanta politycznego.

REKLAMA