6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chicago Fire" (Fot. NBC)

"Chicago Fire" (Fot. NBC)

Oglądalność "Chicago Fire" rośnie, NBC zamawia dodatkowe scenariusze. W "Castle" szykuje się powrót, który skomplikuje to i owo. Joe Manganiello znów pojawi się w "How I Met Your Mother" (spoilerowe zdjęcie!). Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Oglądalność "Chicago Fire" rośnie. Jeśli spodobał Wam się serial NBC o strażakach, macie powody do radości. Jego oglądalność wzrosła w tym tygodniu o 20% do poziomu 6,3 mln/1,8. Nashville bez zmian - 6,6 mln/2,0. O 15% spadło "Arrow", ale serial wciąż notuje bardzo dobre wyniki (3,5 mln/1,1). 20-procentowy spadek zaliczyło "AHS: Asylum" (3,06 mln/1,7).

2. NBC zamawia dodatkowe scenariusze "Chicago Fire". 5 dodatkowych scenariuszy "Chicago Fire" zamówiła stacja NBC.

3. Kto wróci do "Castle"? "Castle" ma mocny początek sezonu - i wygląda na to, że styczniowe odcinki nie będą gorsze. Tutaj sprawdzicie, jaka postać pojawi się i narobi zamieszania w jednym z odcinków, które ABC pokaże na początku przyszłego roku.

4. CW robi młodzieżowy serial o Marii Stuart. Stacja CW zamówiła pilota serialu "Reign", którego zrobią Laurie McCarthy ("CSI: Miami") i Stephanie SenGupta ("Outlaw"). Serial opowiadać będzie o nastoletniej Marii Stuart, która została królową tuż po urodzeniu się. Twórczynie zapowiadają, że będzie to miks "Gry o tron" z "Marią Antoniną", w którym nie zabraknie intryg.

5. Gary Cole w 2. sezonie "Veep". W 2. sezonie serialu "Veep" pojawi się Gary Cole. Zagra przynajmniej w kilku odcinkach. Szczegóły jego roli trzymane są w tajemnicy, ale Deadline spekuluje, że zagra postać w stylu Karla Rove'a.

6. Joe Manganiello wróci w "HIMYM". EW donosi, że wilkołak z "True Blood" znów pojawi się w "How I Met Your Mother". I będzie wyglądał zupełnie jak w "True Blood". A poza tym w jego wyglądzie można dostrzec pewną zmianę. Manganiello zagra w dwóch listopadowych odcinkach.

REKLAMA