5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Parks & Rec" (Fot. NBC)

"Parks & Rec" (Fot. NBC)

Spory spadek oglądalności "Last Resort". Spotkanie pary z "Buffy" na planie "How I Met Your Mother". Finałowy sezon "Treme" będzie miał tylko 5 odcinków. Aktorzy i twórca serialu opowiadają, co dalej w "Parks & Rec" po najbardziej uroczej scenie w historii.

1. Duży spadek oglądalności "Last Resort". Fatalny wynik zanotował w tym tygodniu "Last Resort" - najnowszy odcinek obejrzało 6,5 mln/1,3 widzów. Po części to wina baseballu, emitowanego przez FOX. Spadło też "Chirurgom" (8,5 mln/2,9), którzy zostali prześcignięci we współczynniku przez "Person of Interest" (14 mln/3,0). Wciąż świetnie trzyma się "Elementary" (10,2 mln/2,2).

2. Co dalej w "Parks and Recreation"? To, co stało się w najnowszym odcinku "Parks & Rec" poruszyło fanów i krytyków. Jeśli jesteście ciekawi, co na ten temat mówią aktorzy i twórcy serialu zajrzyjcie tutaj, tutaj i tutaj. We wszystkich wywiadach jest sporo spoilerów na temat dalszych wydarzeń w "Parks & Rec".

3. Seth Green w "HIMYM". W 8. sezonie "How I Met Your Mother" pojawi się Seth Green, który grał razem z Alyson Hannigan w "Buffy". Zagra Daryla LaCoutre'a, dawnego kolegi Lily i Marshalla ze studiów, który postrzega ich wciąż jako najlepszych przyjaciół. Ci jednak praktycznie go nie pamiętają. Wszystko to zobaczymy w odcinku z 10 grudnia.

4. Finałowy sezon "Treme" będzie miał 5 odcinków. Tylko 5 odcinków będzie liczył ostatni sezon "Treme". Jego produkcja zacznie się 5 listopada.

5. Leighton Meester obcięła włosy. Leighton Meester nie będzie już Blair z "Plotkary" i nie musi wyglądać jak Blair. Aktorka obcięła długie włosy, które są jednym ze znaków rozpoznawczych B.

REKLAMA