5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Niezła oglądalność "Mockingbird Lane", spory skok "Grimma". Nowy aktor w "Once Upon a Time". Rebecca Romijn i Mira Sorvino w pilotach TNT. Lena Dunham śmieje się z krytyków. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Niezła oglądalność "Mockingbird Lane". Stacja NBC miała niezły piątek - i to nie tylko dzięki "Grimmowi", któremu urosło o 21% do poziomu 6,01 mln/1,9. Nieźle wypadł też pilot "Mockingbird Lane" (5,44 mln/1,5). Fatalną oglądalność zanotował znów "Fringe" (2,67 mln/0,9), a jeszcze gorszą "Nikita" (793 000/0,2).

2. Ethan Embry w "Once Upon a Time". W 2. sezonie "Once Upon a Time" pojawi się znany m.in. z "Chirurgów" Ethan Embry. Zagra przybysza z zewnątrz, który pojawi się w Storybrooke, zapewne nie bez powodu. TVLine próbuje zgadnąć, kogo zagra Embry - być może dorosłego syna Rumplestiltskina?

3. Rebecca Romijn i Mira Sorvino w pilotach TNT. Stacja TNT przygotowuje na kolejny sezon nowe seriale kryminalne. Jeden to "Trooper" z Mirą Sorvino, który pierwotnie miał być emitowany przez CBS. Jest to serial o rozwiedzionej policjantce stanowej, która wychowuje trójkę dzieci. Drugi to "King and Maxwell" z Rebeccą Romijn w roli głównej - o byłych agentach Secret Service.

4. Lena Dunham odpowiada krytykom. Spot Leny Dunham na rzecz Obamy oburzył amerykańskich konserwatystów. Teraz znana z "Girls" aktorka odpowiada krytykom - jak napisała na Twitterze ich zachowanie po prostu ją śmieszy.

5. Eoin Macken w pilocie serialu medycznego. Irlandzki aktor Eoin Macken dostał główną rolę w pilocie serialu medycznego NBC, zatytułowanego "After Hours". Opowiadać on będzie o lekarzu, który wrócił z wojska i pracuje na ostrym dyżurze szpitala w San Antonio. Producentami i scenarzystami pilota są Gabe Sachs i Jeff Judah, a reżyserem - Pierre Morel.

REKLAMA