8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" (Fot. USA Network)

Daty powrotów "Suits", "Necessary Roughness" i "White Collar". Data finału "Gossip Girl". "Wilfred" z 3. sezonem, a "Common Law" skasowane. A oprócz tego nowe informacje nt. "666 Park Avenue", "Last Resort", "Happy Endings", "Justified". Zapraszamy!

1. Daty styczniowych powrotów seriali stacji USA. USA Network ogłosiło, że "Suits" wróci z sześcioma odcinkami 2. sezonu 17 stycznia, "White Collar" (sześć odcinków 4. sezonu) 22 stycznia, a "Necessary Roughness" (pięć odcinków 2. sezonu) 23 stycznia.

2. "Common Law" skasowane. Stacja USA zdecydowała, że nie będzie zamawiać kolejnego sezonu "Common Law". Powodem jest fatalna oglądalność 1. sezonu.

3. "Wilfred" dostaje 3. sezon. "Wilfred" też dużą oglądalnością się nie cieszy, ale stacja FX najwyraźniej bardzo sobie tę nietypową komedię ceni. Serial dostał zamówienie na 3. sezon, który będzie liczył 13 odcinków. "Wilfred" wróci w przyszłym roku z nowymi osobami prowadzącymi produkcję.

4. Kiedy finał "Plotkary"? Przez huragan Sandy trochę się poprzestawiało w jesiennym rozkładzie jazdy CW. TVLine donosi, że dwugodzinny finał "Gossip Girl" zostanie wyemitowany 17 grudnia. Tytuł ostatniego odcinka to "New York, I Love You XOXO". Przed nim stacja pokaże odcinek specjalny z wywiadami z aktorami i producentami oraz przypomnieniem, jak to kiedyś było w "Plotkarze".

5. Plan "666 Park Avenue" zniszczony przez Sandy. Twórcy "666 Park Avenue" mają problem: plan serialu w Nowym Jorku został zalany przez wodę. Zniszczenia są poważne.

6. W tym tygodniu dowiemy się, co z "666 Park Avenue" i "Last Resort"? Spoiler TV donosi, że w ciągu najbliższych dni dowiemy się, czy "666 Park Avenue" i "Last Resort" zostaną skasowane, czy dostaną zamówienie na kolejne odcinki. Losy tego drugiego zależą w dużej mierze od oglądalności najbliższego odcinka.

7. Oglądalność seriali we wtorek. We wtorek spadła oglądalność komedii ABC - "Happy Endings" (4,7 mln/1,4 - spadek o 22%) i "Don't Trust the B–– in Apartment 23" (3,4 mln/1,2 - spadek o 29%). Fatalną oglądalność miał też "The Mindy Project" stacji FOX (3,2 mln/1,5 - spadek o 21%). Najgorzej wypadł najnowszy odcinek "Emily Owens, M.D." - 1 mln/0,3. Serial zapewne długo już nie pociągnie.

8. "Justified" wraca do AXN. 14 listopada na antenę AXN powraca z 3. sezonem "Justified: Bez przebaczenia". Dzień i godzina emisji są interesujące : w każdą środę o godz. 0:00 (znaczy - o północy).

REKLAMA