7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Mistrzyni olimpijska w "Pamiętnikach wampirów". "Fairly Legal" skasowane, "Burn Notice" bliskie zamówienia. Coraz słabsza oglądalność "Nashville" i "Chicago Fire". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Fairly Legal" skasowane, "Burn Notice" bliskie zamówienia. USA Network zdecydowało się nie zamawiać kolejnego sezonu "Fairly Legal". Sarah Shahi będzie teraz grać w "Chicago Fire". Deadline donosi także, że blisko otrzymania zamówienia na 7. sezon jest "Burn Notice".

2. Oglądalność "Nashville" topnieje. W Halloween słabszą oglądalność miały właściwie wszystkie seriale. Urosło jedynie "Supernatural" (2,1 mln/0,9), spadło za to "Arrow" (3,45 mln/1,0; spadek o 10%), "The Neighbors" (5,75 mln/1,8; spadek o 10%), "Modern Family" (10,4 mln/4,1; spadek o 16%), a także "Nashville" (5,8 mln/1,8; spadek o 10%) i "Chicago Fire" (5,47 mln/1,5; spadek o 17%). Dla dwóch ostatnich to oznacza spory problem.

3. Evan Rachel Wood wyszła za mąż. Piękna aktorka, znana m.in. z pamiętnej roli wampirzycy w "True Blood", poślubiła Jamiego Bella ("Billy Elliot").

4. Aaron Sorkin na Twitterze. Fani serialu "The Newsroom" mogą teraz mieć nowe informacje na jego temat z pierwszej ręki. Na Twitterze pojawił się Aaron Sorkin. Na razie napisał tylko dwa tweety.

5. Brendan Fraser nie zagra w "Legends". Brendan Fraser zrezygnował z grania w "Legends" Howarda Gordona. Pilota serialu twórcy "Homeland" zamówiła stacja TNT. Serial opowiadać będzie o agencie działającym pod przykrywką, który potrafi udawać osobę, wykonującą jakikolwiek zawód.

6. Michael Madsen i Jennifer Beals w "The Mob Doctor". W dwóch odcinkach "The Mob Doctor" pojawi się Michael Madsen. Zagra Russella Kinga, kryminalistę, który będzie potrzebował pomocy lekarza. W trzech odcinkach zobaczymy Jennifer Beals w roli kobiety, z którą kiedyś umawiał się Constantine Alexander, a która teraz jest żoną innego ważnego mafioza.

7. Gabby Douglas w "Pamiętnikach wampirów". W 7. odcinku zobaczymy mistrzynię olimpijską w gimnastyce artystycznej Gabby Douglas. Będzie pomagała Caroline przygotować wybory Miss Mystic Falls.

REKLAMA