7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Nowe postacie w "Glee", "Arrow", "Nashville", "The League". Chloë Sevigny policjantką w pilocie A&E. Shonda Rhimes producentką serialu science fiction. Miły powrót do "Supernatural". Zapraszamy!

1. Aisha Tyler w "Glee". W "Glee" zobaczymy znaną m.in. z "The Talk" Aishę Tyler. Zagra mamę Jake'a.

2. W "Arrow" pojawi się Firefly. W "Arrow" pojawi się kolejny komiksowy czarny charakter - Firefly. Zagra go Andrew Dunbar, a po raz pierwszy zobaczymy go w 10. odcinku.

3. Daniel Buran w "Nashville". W "Nashville" z kolei poznamy gwiazdora o imieniu Cy, który będzie liderem zespołu w stylu Bon Jovi. Zagra go dobrze znany fanom "True Blood" Daniel Buran.

4. Chloë Sevigny w pilocie A&E. Chloë Sevigny dostała jedną z głównych ról w "Those Who Kill", nowym serialu zamówionym przez A&E. Produkcja ma być adaptacją duńskiego kryminału. Sevigny zagra policjantkę.

5. Shonda Rhimes zrobi serial science fiction. Shonda Rhimes będzie jedną z producentek serialu science fiction "MILA 2.0", którego pilota zamówiła stacja ABC. Ma to być thriller o kobiecie, która odkrywa, że jest Androidem, efektem rządowego eksperymentu. Kiedy Mila zaczyna odczuwać ludzkie emocje, jej "matka" postanawia ją porwać i ukryć przed światem. Scenariusz pilota napisze Dave DiGilio; będzie on oparty na tej oto książce (autorką jest Debra Driza).

6. Felicia Day znów w "Supernatural". W 8. sezonie "Supernatural" znów zobaczymy Felicię Day w roli Charlie Bradbury. Powróci w 11. odcinku, który nosi tytuł "LARP and the Real Girl".

7. Jayma Mays w "The League". Znana z "Glee" Jayma Mays zagra przynajmniej w kilku odcinkach "The League". Na razie o jej postaci wiadomo, że będzie dekoratorką wnętrz.

REKLAMA