7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"666 Park Avenue" (Fot. ABC)

"666 Park Avenue" (Fot. ABC)

Topnieje oglądalność "666 Park Avenue", "Downton Abbey" bije rekordy popularności w Wielkiej Brytanii. CBS wyemituje "Elementary" po finale Super Bowl. Perkusista zespołu Coldplay pojawi się w "Grze o tron". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Bardzo słaba oglądalność "666 Park Avenue". W ostatnią niedzielę znów spadła oglądalność "666 Park Avenue" - do fatalnego poziomu 4,07 mln/1,4. Spadek zaliczyło też "The Good Wife" (9,69 mln/1,7), które nie wytrzymuje konkurencji z "Revenge" (7,74 mln/2,6). Lekkie wzrosty zaliczyły "Once Upon a Time" (10,1 mln/3,5) i "Mentalista" (9,48 mln/1,9).

2. Rewelacyjna oglądalność finału 3. serii "Downton Abbey". Oglądalność "Downton Abbey" z sezonu na sezon rośnie. Finał 3. serii zgromadził przed telewizorami 10,1 mln Brytyjczyków. Sezon oglądało średnio 9,7 mln osób. W tym roku jeszcze nie żegnamy się z "Downton Abbey" - 25 grudnia ITV pokaże 2-godzinny świąteczny odcinek serialu.

3. "Elementary" zostanie wyemitowane po finale Super Bowl. Produkcje, które emitowane są po finale Super Bowl, co roku notują niesamowitą oglądalność. W tym roku przed szansę staje "Elementary". Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego zaplanowany jest na 3 lutego.

4. Michelle Trachtenberg w "Criminal Minds". W 8. sezonie "Criminal Minds" gościnnie wystąpi znana z "Plotkary" Michelle Trachtenberg. Zagra stalkerkę, która zwariowała kompletnie, po tym jak nie dostała pracy. Zobaczymy ją w 12. odcinku, który zostanie wyemitowany na początku 2013 roku.

5. Jane Seymour w "Ben and Kate". Dr Quinn powraca! Jane Seymour zagra w "Ben and Kate" mamę BJ, która odkryje, że jej córka ma przed nią tajemnice. Seymour pojawi się w jednym z odcinków, które FOX pokaże na początku 2013 roku.

6. Perkusista zespołu Coldplay w "Grze o tron". W "Grze o tron" pojawi się znany z Coldplay Will Champion. W serialu HBO, tak jak w życiu, będzie grał na bębnach. "Gra o tron" wróci 31 marca 2013 roku.

7. Będzie spin-off "NCIS: Los Angeles". Deadline donosi, że CBS chce zamówić spin-offa "NCIS: Los Angeles", którego napiszą twórcy "NCIS" i "NCIS: Los Angeles". Ma on opowiadać o losach nowych postaci, które poznamy w tym sezonie w specjalnym dwuczęściowym odcinku.

REKLAMA