8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Najciekawsi prezydenci serialowi. Data premiery "Spartacus: War of the Damned". Oglądalność "Plotkary" sięga dna. Lisa Edelstein na zdjęciu z serialu "Elementary". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Spartacus" wróci w styczniu. Stacja Starz podała, że 25 stycznia 2013 roku ruszy "Spartacus: War of the Damned", czyli finałowy sezon serialu z Liamem McIntyre'em w roli głównej.

2. Oczywiście, że będzie 4. sezon "Downton Abbey". Zakończyła się 3. seria "Downton Abbey", a czy będzie następna? Julian Fellowes jest pewny, że będzie. Wcześniej jednak zobaczymy specjalny odcinek świąteczny.

3. Poniedziałkowe spadki oglądalności. Seriale, które powróciły w poniedziałek po przerwie, w większości zaliczyły spadki. Z sitcomów CBS lekko urosło tylko "2 Broke Girls" (9,01 mln/3,2). Co ciekawe, odrobinę wzrosła oglądalność "The Mob Doctor" (3,4 mln/1,0). Z kolei prawdziwego dna sięgnęła "Plotkara" (0,66 mln/0,3). Do finału oglądalność tego serialu stopnieje do zera?

4. Wkrótce ruszą zdjęcia do "S.H.I.E.L.D.". Zdjęcia do pilota "S.H.I.E.L.D." Jossa Whedona zaczną się w styczniu 2013 roku. Oznacza to, że jest szansa na to, iż serial zadebiutuje już we wrześniu przyszłego roku w ramówce ABC.

5. Najciekawsi prezydenci serialowi. Ameryka wybrała prezydenta, a tymczasem TVLine przypomina najciekawszych prezydentów serialowych. A wśród nich kilka silnych kobiet!

6. Lisa Edelstein w "Elementary". W odcinku "Long Fuse", który CBS pokaże 29 listopada, pojawi się Lisa Edelstein. Dawna dr Cuddy zagra Heather Vanowen, charyzmatyczną szefową firmy PR-owskiej, która spotka Sherlocka, po tym jak jej firma padnie ofiarą zamachu. Jest jej pierwsze zdjęcie z serialu.

7. Peter Gallagher z "Covert Affairs" w "HIMYM". Znany z "Covert Affairs" Peter Gallagher pojawi się gościnnie w 8. sezonie "How I Met Your Mother" jako profesor z czasów studiów Teda. Ted bardzo starał się mu zaimponować jako student i właściwie nie zmieniło się to do dziś. Zobaczymy go w odcinku, który CBS pokaże 17 grudnia.

8. "Made in Jersey" powróci w soboty. "Made in Jersey" zostało skasowane, ale to nie znaczy, że CBS już nie będzie tej produkcji emitować. Serial powróci z dwoma odcinkami, które zostaną wyemitowane 24 listopada i 1 grudnia. To znaczy w soboty, kiedy mało kto w USA ogląda telewizję.

REKLAMA