Joe Biden w "Parks and Recreation" [wideo]

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Wiceprezydent USA Joe Biden, najseksowniejszy polityk według Leslie Knope, pojawi się w "Parks and Recreation". Zobaczcie klipy promocyjne.

W odcinku "Parks & Rec", który NBC pokaże 15 listopada, pojawi się sam Joe Biden. Na spotkanie z wiceprezydentem do Białego Domu zabierze Leslie Ben. Miejmy nadzieję, że ich związek przetrwa to spotkanie, w końcu wymarzony facet Leslie to taki, który ma mózg George'a Clooneya i ciało Joe Bidena.

Twórca serialu, Michael Schur, mówi na łamach EW, że pozyskanie Bidena do serialu nie było wcale takie trudne. Okazało się, że "Parki" ogląda zarówno sam polityk, jak i jego współpracownicy oraz rodzina. Zobaczcie klipy promocyjne - pierwszy z nich to sneak peek z odcina z Bidenem, a drugi to przypomnienie scen, w których Leslie podkreśla, jak seksownym człowiekiem jest wiceprezydent.

I jeszcze dwie ciekawe informacje dla fanów "Parks and Rec". EW donosi, że Pawnee wciąż wydaje newsletter, a poczytać go można tutaj. Z kolei IGN informuje, że w dzisiejszym odcinku, "Ben's Parents", wraca Jean-Ralphio. Razem z Tomem będą mieli nowy pomysł.