Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


W tym tygodniu zwycięzców jest dwóch: "Chirurdzy" i "Pamiętniki wampirów". A za nimi "Arrow", "The Walking Dead", "Homeland"...

1. "Chirurdzy" (9x05 - "Beautiful Doom")

roxy: Najlepszy odcinek tego sezonu. Pokazanie tego, co się dzieje na sali operacyjnej u Mer z jednej i Cristiny z drugiej strony, było doskonałym posunięciem. Widzieliśmy, jak obydwie walczą ze swoimi emocjami, przeżyciami. I do tego wątek z pilnowaniem Zoli. Greysi wracają do dawnej świetności. Oby było więcej takich odcinków. A, i jeszcze twisted sisters znów razem. Genialne!

1. "Pamiętniki wampirów" (4x05 - "The Killer")

ewu: Elena nadal ma problemy z wampiryzmem i nie jest już grzeczną dziewczynką (komu nie podobała się "walka" z Damonem ;)). W Mystic Falls zaczynają naprawdę dziać się ciekawe rzeczy. Duży plus za rozwój wątku April i bractwa pięciu, a Jeremy i jego tatuaż - bezcenne!

"Arrow" (1x05 - "Damaged")

Paulina: Nigdy bym nie przypuszczała, że oglądanie zielonego Batmana będzie tak przyjemne.

"The Walking Dead" (3x04 - "Killer Within")

bazyliszka: Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się, aby serialowe 40 minut zleciało tak szybko.

"Homeland" (2x06 - "A Gettysburg Address")

dako: Najlepszy obecnie emitowany serial. Brody ewidentnie gra na dwa fronty, tylko nie wiemy jeszcze jak. Do tego widać, że Mike nie odpuści po tym jak dowiedział się, że to Brody zabił Walkera. Coraz ciekawiej.

"Once Upon a Time" (2x06 - "Tallahassee")

Silvia: Ta Emma to jednak szczęściara - jak nie podrywa ją uroczy łajdak (Hook - genialna, zdecydowanie najlepiej napisana i obsadzona nowa rola w tym sezonie), to wiedzie życie u boku przystojnego, obdarzonego dobrym sercem, choć nieco zagubionego złodzieja (wprawdzie ją zostawił, ale po latach wciąż trzymał to dziwne, indiańskie coś), a cały czas czuwa nad nią bohaterski Pinokio (choć w tym odcinku trochę mi podpadł).

"American Horror Story" (2x04 - "I Am Anne Frank (Part 1)")

A.: Człowiek cały czas zastanawia się: WTF?? Ale ogląda dalej.

"Dexter" (7x06 - "Do the Wrong Thing")

vesper.veritas: Choć wiem, że wielu nie podoba się to, w jaką to idzie stronę i Dexter prezentujący zgoła nie-Dexterowskie zachowania (jak by na to nie patrzeć, "zbrukał" swój stół), to ja zdaję sobie sprawę, jaką drogę do prezentowania ludzkich zachowań przeszedł przez cały serial i od dawna jednak coś tam czuje i nie zawsze jest to jedynie potrzeba zabijania. Ciekawa też jestem nowej sytuacji, w jakiej się znalazł i co, jak sugeruje promo kolejnego odcinka, zostanie rozwinięte. Dexter nie jako łowca, a chroniący kogoś przed innymi łowcami. Interesuje mnie, co z tego wyjdzie:) Plus też za to, że Debra coraz częściej rusza głową i jednak pyta o przeszłość brata. A poza tym bardzo lubię Yvonne Strahovski vel Strzechowski i cieszę się, że mogę ją oglądać u boku Michaela C. Halla.

1 2
REKLAMA