6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Nashville" z zamówieniem na cały sezon. Słaba oglądalność "Once Upon a Time" i "Revenge", "666 Park Avenue" bez zmian. HBO już planuje 3. sezon "Girls". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Nashville" z zamówieniem na cały sezon. Stacja ABC zamówiła cały sezon serialu "Nashville" z Connie Britton i Hayden Panettiere w rolach głównych. Nie ma na razie informacji co do dalszych losów "666 Park Avenue" i "Last Resort".

2. Więcej scenariuszy "Last Man Standing" i "Malibu Country". ABC zamówiło również po trzy dodatkowe scenariusze "Last Man Standing" i "Malibu Country". Oba seriale zaczęły sezon z zamówieniem na 13 odcinków.

3. Spadki "Revenge" i "Once Upon a Time". W ostatnią niedzielę Amerykanie oglądali głównie sport. Spadła oglądalność takich seriali, jak "Once Upon a Time" (8,69 mln/2,7), "Revenge" (7,47 mln/2,4), "The Good Wife" (8,98 mln/1,7). Oglądalność "666 Park Avenue" ustabilizowała się, tylko co z tego, skoro jest ona fatalna (4,04 mln/1,3).

4. HBO już planuje 3. sezon "Girls". Oficjalnego zamówienia na razie nie ma, ale HBO już robi plany dotyczące 3. sezonu "Girls". Stacja liczy na powrót producentki wykonawczej Jenni Konner, która robiła 1. sezon wraz z Leną Dunham. "Girls" wraca z 2. sezonem 13 stycznia.

5. Będzie tylko 12 odcinków "Do No Harm". NBC skróciło o jeden odcinek zamówienie dla "Do No Harm". Będzie 12 odcinków zamiast 13. Serial o lekarzu, który ma podwójną osobowość, rusza w midseason.

6. Louis C.K. rozśmieszy widzów HBO. "Louie" wróci w 2014 roku, ale to nie znaczy, że Louis C.K. będzie w tym czasie próżnował. Komik wystąpi w specjalnym stand-upie w HBO. Program zostanie nagrany podczas jego tournee, obejmującego 16 miast. Bilety na te występy już się rozeszły, więc program w HBO będzie nagrodą pocieszenia dla fanów.

REKLAMA