7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kolejny spadek oglądalności "Revolution". Seth Gabel w ważnej (spoiler!) roli w "Arrow". Kyle MacLachlan w "The Good Wife". Liza Minelli w "Smash". Pierwszy spoiler na temat 6. sezonu "True Blood". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kolejny spadek "Revolution". W poniedziałek znów spadła oglądalność "Revolution" - wynik 7,1 mln/2,6 jest najsłabszy od początku emisji. Słabiutki wynik zanotował też sitcom CBS, "Partners" (5,48 mln/1,8), którego koniec jest już raczej bliski. "Castle" niestety bez zmian, z ratingiem dalekim od najlepszego - 10,07 mln/1,9. Wzrosty zaliczyły produkcje CW - "90210" (1,16 mln/0,6) i "Gossip Girl" (0,73 mln/0,4).

2. Seth Gabel w ważnej roli w "Arrow". Znany z "Fringe" Seth Gabel zagra w "Arrow" Vertigo, przerażającego przeciwnika głównego bohatera. Postać, która ma się znacznie różnić od komiksowej (ma się nawet inaczej nazywać!), po raz pierwszy pojawi się w odcinkach z 2013 roku.

3. Kyle MacLachlan w "The Good Wife". Kyle MacLachlan, którego nowy serial, "Made in Jersey", został skasowany, pojawi się w "The Good Wife" - donosi EW. Na razie o jego roli nie wiadomo zbyt wiele, pewne jest, że będzie wchodził w interakcje z Eli Goldem.

4. Dylan Walsh w "Revenge". Znany z "Nip/Tuck" Dylan Walsh dostał znaczącą rolę w 2. sezonie "Revenge". Zagra Jasona Prossera, biznesowego rywala Conrada Graysona.

5. Nowy plakat "Bunheads". Serial wraca 7 stycznia z nowymi odcinkami, a tak prezentują się główne bohaterki na plakacie promocyjnym.

6. Liza Minelli w "Smash". W 2. sezonie "Smash" zobaczymy Lizę Minelli - donosi Vulture. Pojawi się w odcinku "The Surprise Party", który zostanie wyemitowany wiosną, i zaśpiewa piosenkę w duecie z Christianem Borle'em (serialowy Tom). "Smash" wraca 5 lutego.

7. Rob Kazinsky w "True Blood". Pierwszy poważny spoiler na temat 6. sezonu "True Blood": Deadline donosi, że w stałej obsadzie pojawi się brytyjski aktor Rob Kazinsky. Zagra Bena, charyzmatyczną wróżkę (ktoś wie, jak nazwać wróżkę płci męskiej?). Ben pomoże rodzeństwu Stackhouse w rozwikłaniu tajemnicy morderstwa rodziców, jest też potencjalną nową miłością Sookie.

REKLAMA