6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Last Resort", "666 Park Avenue" i "Partners" skasowane. Rekordowa oglądalność "The Big Bang Theory". Plakat z nowymi bohaterami "Smash" na 2. sezon. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. ABC kasuje "Last Resort" i "666 Park Avenue". Stało się to, czego się spodziewaliśmy: "Last Resort" i "666 Park Avenue" zostały skasowane. Oglądalność obu była słaba, "Last Resort" znów spadło w ostatni czwartek. ABC wyemituje po 13 odcinków obu i można się spodziewać, że zostaną one w miarę sensownie zakończone. Jest też jakaś szansa na wskrzeszenie ich w przyszłym sezonie, ale to szansa niewielka.

2. "Partners" też skasowane. To już koniec "Partners". Stacja CBS skasowała serial po sześciu odcinkach. Kolejne nakręcone odcinki nie zostaną już wyemitowane, bo w CBS doszli do wniosku, że "Partners" osłabia "2 Broke Girls" w poniedziałkowe wieczory.

3. Znów rekordowa oglądalność "TBBT". "The Big Bang Theory" w tym sezonie jest nie do zatrzymania. Najnowszy odcinek przyciągnął przez telewizory 17,63 mln/5,7 widzów. Nic dziwnego, że "Last Resort" nie wytrzymało konkurencji.

4. Showtime zamawia 3. sezon "Web Therapy". Stacja Showtime zamówiła 3. sezon "Web Therapy", który zostanie wyemitowany w 2013 roku. Zaplanowano 10 odcinków, w których gościnnie wystąpią m.in. Matt LeBlanc, Meg Ryan i Jesse Tyler Ferguson.

5. Nowi bohaterowie "Smash" na plakacie promocyjnym. NBC zaprezentowało nowy plakat na 2. sezon "Smash". Ponieważ nowych twarzy jest na nim tyle co starych, oto bohaterowie (od lewej): Anjelica Huston (Eileen), Andy Mientus (aktor z Broadwayu, który zagra Kyle'a, chłopaka marzącego o pisaniu scenariuszy), Jeremy Jordan (aktor z nominacją do Tony, zagra Jimmy'ego, wokalistę z Brooklynu i najlepszego przyjaciela Kyle’a), Katharine McPhee (Karen), Jack Davenport (Derek), Leslie Odom, Jr. (awansowany do stałej obsady Sam), Megan Hilty (Ivy), Krysta Rodriguez (kolejna aktorka z Broadwayu, która zagra Anę, seksowną współlokatorkę Karen), Christian Borle(Tom), Debra Messing (Julia) i Jennifer Hudson (Veronica, konkurentka Karen i Ivy). Serial wraca 5 lutego.

6. Co się stało na planie "HIMYM"? Neil Patrick Harris zamieścił na Twitterze takie oto zdjęcie.

REKLAMA