6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Spadki oglądalności piątkowych sitcomów ABC. Janina Gavankar w "Arrow". Catalina Sandino Moreno w nowym serialu "The Bridge". Kanadyjczycy zamawiają mnóstwo odcinków "Saving Hope". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kolejne spadki sitcomów ABC w piątek. "Last Man Standing" i "Malibu Country" zaliczyły kolejne spadki w piątek - odpowiednio do poziomu 7,09 mln/1,4 i 6,66 mln/1,3. "Fringe" bez zmian - czyli słabo. Z widzami w tym roku pożegnał się już "Grimm" - i oglądalność jak zwykle była niezła (5,02 mln/1,6).

2. Roma Maffia w "Chirurgach". Znana z "Nip/Tuck" Roma Maffia pojawi się w kilku odcinkach "Chirurgów" - donowi TV Guide. Zagra Robertę, członkinię rady nadzorczej szpitala, która po raz pierwszy pojawi się w odcinku z 29 listopada.

3. Janina Gavankar w "Arrow". Znana z "True Blood" Janina Gavankar w zagra w "Arrow" twardą i seksowną policjantkę McKennę Hall. Jej postać będzie miała związek z przeszłością Olivera. Zobaczymy ją, kiedy na ulicach Starling City pojawi się groźny narkotyk o nazwie Vertigo (który związany będzie z największym w tym sezonie przeciwnikiem Zielonej Strzały).

4. Drugi sezon "Saving Hope" będzie miał 18 odcinków. Amerykanom "Saving Hope" się nie spodobało, za to Kanadyjczycy najwyraźniej zakochali się w tym serialu. Spoiler TV donosi, że CTV zamówiło aż 18 odcinków 2. sezonu.

5. Annabella Sciorra w "Blue Bloods". W "Blue Bloods" pojawi się znana z "Rodziny Soprano" Annabella Sciorra. Zagra policyjną psycholog.

6. Catalina Sandino Moreno w "The Bridge". Nominowana do Oscara za film "Maria łaski pełna" Catalina Sandino Moreno dołączyła do obsady "The Bridge", serialu kryminalnego, opartego na skandynawskim formacie. Serial opowiadać będzie o dwójce detektywów z USA i Meksyku, współpracujących ze sobą. Moreno zagra drugą żonę meksykańskiego detektywa Marco Ruiza (Demian Bichir), która głównie spędza czas w domu, zajmując się dziećmi.

REKLAMA