Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)


W tym tygodniu najwięcej osób zagłosowało na "Pamiętniki wampirów", które zostały hitem tygodnia. Nieźle wypadły też "Plotkara" i "Glee".

1. "Pamiętniki wampirów" (4x06 - "We All Go a Little Mad Sometimes")

Monika: Elena w szponach halucynacji - boskie. A najlepsza z tego wszystkiego Katherine. Ona rzeczywiście jest rewelacyjna, mimo iż wcześniej tego nie zauważałam. No i zerwanie ze Stefanem i spojrzenie prawdzie w oczy - nareszcie! Skoro Caroline mogła rzucić Matta i być z Tylorem, to czemu i w innym trójkącie nie może się coś zmienić? Wiem, zalatuję Delenowcem, ale nic na to nie poradzę. Odliczamy dni do następnego odcinka.

2. "Plotkara" (6x05 - "Monstrous Ball")

Vanilla: Uśmiech nie mógł mi zejść cały odcinek, gdyż ten odcinek był, o dziwo, naprawdę dobry! Była intryga, było ciekawie. Mam nadzieję, że pozostałe odcinki też będą tak dobre!

3. "Glee" (4x06 - "Glease")

Inka: Wystawienie "Grease" było świetnym pomysłem! A finałowa piosenka, w której przemieszali występy Rydera i Marley z Rachel i Finnem - niesamowita. Jedyne co, to nie jestem fanką Finchel, więc Brody z Cassandrą mi się nie spodobał. Co jak co, ale myślałam, że po tym jak Rachel otwarcie powiedziała Brody'emu, że rozstała się z Finnem, a on cały czas twierdził, jak to ona mu się ogromnie podoba, w końcu coś tam scenarzyści z tym zrobią, a tak widzę, że będą ciągnąć Finchel.

"American Horror Story" (2x05 - "I Am Anne Frank (Part 2)")

Grzesq: Ten serial jest tak szalony, tak totalnie pojechany, że czasami zadaje się pytanie: co autorzy brali?! Oczywiście wszystko w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Siostra Jude zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. A terapeuta , który okazał się Bloody Face? Totalne szaleństwo. Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek!

"The Big Bang Theory" (6x08 - "The 43 Peculiarity")

A: Sheldon grający w zośkę!, cudowny podstęp z portalem i gumowym kosmitą, Raj i Howard rozkminiający liczbę 43 (najbardziej podobały mi się działania na tablicy, np. 43 = 41 + 2) :) No i słodkie wyznanie Penny. I jak tu nie kochać tego serialu. Nie zdziwię się jeżeli w najbliższym czasie dobije 20 mln widzów.

"Supernatural" (8x07 - "A Little Slice of Kevin")

colamonster: Nareszcie mogę powiedzieć coś pozytywnego o serialu, który od dość dawna oglądam z czystego przywiązania do pozostałych przy życiu głównych bohaterów choć logika dawno nakazywałaby się z nimi rozstać. Cas - liczę na ciebie!

"Castle" (5x07 - "Swan Song")

Biały kruk: Po prostu kolejny cudowny odcinek, sztuką jest pokazać po czterech sezonach te same postacie w zupełnie nowym świetle. Tradycyjnie końcówka, przez którą mam banana na twarzy przez resztę tygodnia!!!

1 2
REKLAMA