7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Hugh Laurie jako dr House (Fot. FOX)

Hugh Laurie jako dr House (Fot. FOX)

Hugh Laurie zagra pirata w nowym serialu NBC. Ważna rola w "The Walking Dead" obsadzona. Pierwsze zdjęcie promujące "Bates Motel". NBC wygrywa pierwszy November sweep od lat. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Hugh Laurie w serialu NBC o piratach. Hugh Laurie miał odpoczywać od amerykańskiej telewizji, ale chyba długo ten odpoczynek nie potrwa. Aktor ma zagrać Czarnobrodego w serialu "Crossbones", opowiadającym o złotej erze piractwa w latach 1715-1725 i stworzonym przez piratów państwie New Providence. Innymi słowy, jest szansa, że usłyszymy Laurie'ego mówiącego z brytyjskim akcentem! NBC zamówiło 10 odcinków serialu o piratach. Zobaczymy je najprawdopodobniej jesienią 2013 roku. Twórcą "Crossbones" jest Neil Cross ("Luther").

2. NBC wygrywa November sweep. Po raz pierwszy od dziewięciu lat NBC udało się wygrać November sweep. W zeszłym roku stacja była ostatnia. To przede wszystkim zasługa "The Voice". Jakie są dalsze plany stacji? Zajrzyjcie tutaj.

3. Chad Coleman w "The Walking Dead". Znany z "The Wire" Chad Coleman zagra jedną z najważniejszych postaci w "The Walking Dead" - Tyreese'a. Zobaczymy go prawdopodobnie w jednym z najbliższych odcinków.

4. Przetasowanie w "The Mindy Project". Anna Camp nie będzie już w stałej obsadzie "The Mindy Project", jej rola będzie tylko powracająca. Całkiem z serialu odejdzie Amanda Setton (serialowa recepcjonistka). Poznamy za to wkrótce nową kobiecą postać, Maggie, dawną przyjaciółkę Mindy z college'u.

5. Pierwsze zdjęcie promujące "Bates Motel". Pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące "Bates Motel", czyli serialowy prequel "Psychozy". Są na nim Vera Farmiga i Freddie Highmore jako Norma Bates i jej syn, Norman.

6. Godzinny odcinek świąteczny "HIMYM". 17 grudnia CBS wyemituje odcinek świąteczny "How I Met Your Mother". Będzie to odcinek podwójny.

7. CBS lepiej sobie radzi bez "Partners". Po skasowaniu "Partners" lepiej sobie radzi w poniedziałki "2 Broke Girls" (9,74 mln/3,4). Wzrost w poniedziałek zaliczyło też "Hawaii Five-0" (9,02 mln/2,2). Widownię ustabilizowało "Revolution" (7,02 mln/2,6), a "Castle" zaliczył lekki wzrost (10,36 mln/2,0). "Plotkara" i "90210" wciąż wypadają bardzo słabo.

REKLAMA