6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Last Resort" i "666 Park Avenue" będą mieć zakończenia. Fatalna oglądalność wtorkowych komedii, w szczególności ABC. Chevy Chase jednak opuszcza "Community". Dennis Farina zagra w "New Girl". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Last Resort" i "666 Park Avenue" będą mieć zakończenia. TVLine donosi, że "Last Resort" i "666 Park Avenue" nie zostawią fanów z cliffhangerami po 13 odcinkach. Twórcy obu seriali mówią, że mają dość czasu, żeby przygotować finały. Fani "666 Park Avenue" dowiedzą się, czy Henry i Jane skończą po ciemnej stronie.

2. Fatalne wyniki wtorkowych komedii. We wtorek słabą oglądalność zaliczyły w zasadzie wszystkie komedie. Najtrudniejsza jest sytuacja "Happy Endings" (4,38 mln/1,1) i "Apartment 23" (2,99 mln/0,9), które kompletnie nie radzą sobie we wtorkowej ramówce. Spadło też niemal wszystkim nowościom FOX-a i NBC, a nawet "New Girl" (4,11 mln/2,0). Wzrosła za to oglądalność "Vegas" (10,12 mln/1,8).

3. Chevy Chase jednak odchodzi z "Community". Po 4. sezonie Chevy Chase odejdzie z "Community" - donosi Deadline. Nie zobaczymy go w jednym albo dwóch odcinkach, które jeszcze nie zostały nakręcone. Finał 4. serii już jest gotowy i Chase w nim wystąpił. Serial wraca 7 lutego.

4. Mayim Bialik rozwodzi się z mężem. Znana z "The Big Bang Theory" Mayim Bialik rozwodzi się po dziewięciu latach z mężem, Michaelem Stone'em. Para ma razem dwóch synów.

5. Plakat jesiennego finału "Revolution". W TVLine pojawił się plakat promujący jesienny finał "Revolution", który NBC pokaże 26 listopada. Serial wróci 25 marca. 7 stycznia na jego miejsce w ramówce wskoczy "Deception".

6. Dennis Farina w "New Girl". Dennis Farina (ostatnio "Luck") pojawi się na początku 2013 roku w "New Girl". Zagra ojca Nicka, czarującego przekręciarza, który nagle znów pojawia się w życiu syna.

REKLAMA