Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)


W tym tygodniu Waszym hitem tygodnia został odcinek "Glee", w którym wszyscy poprzebierali się za superbohaterów. Na dalszych pozycjach "Hart of Dixie", powracające do formy "HIMYM", "Plotkara", "2 Broke Girls"...

1. "Glee" (4x07 - "Dynamic Duets")

TheMan: W końcu komediowy odcinek, a na dodatek odcinek bez NY, które konsekwentnie działa mi na nerwy ciągłą dramą. W końcu odcinek, który nie wydawał się dla mnie tylko jednym wielkim teledyskiem. W końcu Blam i masa śmiechu. W końcu Tina, która mówiła całkiem sporo. W końcu dużo miejsca przeznaczono na poznanie nowych członków Glee (i nie widzę tu kopii Rachel, Finna i Pucka). Stare dobre "Glee" wróciło!

2. "Hart of Dixie" (2x07 - "Baby, Don't Get Hooked on Me")

kawikawi: Świetny odcinek. Każda z postaci miała coś ciekawego do przedstawienia, wiele śmiesznych, uroczych momentów oraz ciekawych duetów (Lemon i Annabeth - duet nr 1). Mam nadzieję, że serial nadal będzie trzymał taką formę.

3. "How I Met Your Mother" (8x07 - "The Stamp Tramp")

kitty: Poszukiwania nowego klubu ze striptizem to wreszcie jakiś absurd, za które pokochałam ten serial. Doczekałam się też pocałunku Robin i Barneya. Tylko Ted nadal słabo ciągnie.

4. "Plotkara" (6x06 - "Where the Vile Things Are")

PrincessLeia: Zaskakująco dobry odcinek. Dan i Serena, wydawałoby się, że odgrzewane kotlety, ale aż się chciało, żeby się pocałowali:)

5. "2 Broke Girls" (2x07 - "And the Three Boys with Wood")

TheMan: Uwielbiam Sophie i dziewczyny, ale tylko na tej trójce postaci serial za daleko nie pociągnie. Dlatego z zaciekawieniem oglądam wątek faceta prowadzącego sklepik ze słodyczami. Ten serial jest tak niepoprawnie polityczny i tak uroczo prostolinijny i seksualny, że kupuję go w 100%!

6. "Dexter" (7x08 - "Argentina")

dako: Skołowany Dex, zrozpaczona Deb, węsząca LaGuerta, szantażowany Quinn i wychodzący z szafy Isaak i do tego Astor. Fajnie, gdyby wróciła na stałe. Zbuntowana nastolatka może pozwoliłaby Dexowi myśleć o czymś innym niż nowa dziewczyna...

7. "Mentalista" (5x08 - "Red Sails in the Sunset")

jacobo: Jane i Lorerei to duet, który gwarantuje sukces odcinka. Coraz bardziej zaciera się różnica pomiędzy RJ a Jane'em. Co tu dużo pisać, kto oglądał ten wie, że odcinek był hitem.

1 2
REKLAMA