Hity tygodnia: "Hart of Dixie", "The Walking Dead", "The New Normal", "Mentalista"

1 2 3 4 5 6 7 8

"Hart of Dixie" (2x07 - "Baby, Don't Get Hooked on Me")


Agnieszka Jędrzejczyk: Spodziewałam się kolejnego typowo słodkiego odcinka, ale "Baby, Don't Get Hooked on Me" zaskoczył mnie na kilku poziomach. Po pierwsze, Lemon, której rywalizacja z AnnaBeth zakończyła się cudowną odzywką do George’a pt. "za darmo, skoro zostawiłeś mnie przed ołtarzem" (silna i pewna siebie Lemon to najlepsza Lemon). Po drugie, Lavon starający się za wszelką cenę udowodnić swoje szczere zamiary wobec Ruby jej dziadkowi (wiedzący, czego chce Lavon, to najlepszy Lavon).

A na koniec oczywiście Zoe, która najpierw wpakuje się w niezłą kabałę, a potem wyjdzie z niej zwycięsko i nawet nie będzie przesadnie świrować (odważna i błyskotliwa Zoe to najlepsza Zoe). A jako wisienka na torcie Wade, który w uroczo niezgrabny sposób próbował pokazać, że chce być dla niej romantyczny. Naprawdę, w tym odcinku wszystko było na swoim miejscu. Aż się serducho cieszyło.

Marta Wawrzyn: Przeuroczy, przesympatyczny, przezabawny odcinek, który należy wyróżnić za to wszystko, co wymieniła Agnieszka, a także rewelacyjny flash mob w Rammer Jammerze, Zoe w szatni nastoletnich futbolistów, ciasteczka wg przepisu mamy Lavona, złotą medalistkę olimpijską McKaylę Maroney w roli przyjaciółki Rose... Co tu dużo pisać, bardzo udane 40 minut.

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA