6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Produkcja "Sherlocka" przesunięta, 3. sezon z kolejnym opóźnieniem. "Revenge" z najsłabszą oglądalnością w sezonie. Niesamowici goście w 3. sezonie "Portlandii". Pierwsze zdjęcie Neve Campbell z "Chirurgów" (spoiler!). Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Produkcja "Sherlocka" przesunięta. Produkcja 3. sezonu "Sherlocka" miała zacząć się w styczniu, zacznie się w marcu. Powodem jest to, że Benedict Cumberbatch i Martin Freeman są zajęci karierą filmową. Oznacza to, że widzowie zobaczą 3. sezon "Sherlocka" prawdopodobnie dopiero pod koniec 2013 roku.

2. "Revenge" z najsłabszą oglądalnością w sezonie. W niedzielę powróciły niedzielne seriale ABC. Wzrosła oglądalność "Once Upon a Time" (8,76 mln/3,0), spadło "Revenge" (6,8 mln/2,2). Wciąż słaby rating ma "The Good Wife" (9,52 mln/1,7), niewiele lepszy "Mentalista" (10,28 mln/1,8), któremu jednak urosło w porównaniu z poprzednim odcinkiem.

3. Kto pojawi się w 3. sezonie "Portlandii"? "Portlandia" znana jest ze świetnych występów gościnnych. W 3. sezonie pojawią się Juliette Lewis, Roseanne Barr, Patton Oswalt, Rose Byrne, George Wendt, Bill Hader, Bobby Moynihan, Jim Gaffigan, Matt Berry, Matt Lucas, J Mascis, Dirty Projectors, Martina Navratilova, a także Chloe Sevigny. Powrócą też Kyle MacLachlan, Jeff Goldblum i Kumail Nanjiani. Serial wraca 4 stycznia z 3. sezonem, a 14 grudnia zostanie wyemitowany odcinek specjalny.

4. Pierwsze zdjęcie Neve Campbell z "Chirurgów". W odcinku "Chirurgów" z 6 grudnia pojawi się Neve Campbell w roli Lizzie, jednej z sióstr Dereka. W TVLine pojawiło się pierwsze zdjęcie.

5. Nowa postać w "True Blood". W 6. sezonie "True Blood" pojawi się nowa ważna postać - dwudziestokilkuletnia dziewczyna o nazwisku Nicole Jannsen. Ma być naiwna, czarująca i tryskająca optymizmem, co w świecie "True Blood" oznacza, że będzie mieć kłopoty. Na razie trwają poszukiwania aktorki, która ją zagra.

6. Zdjęcie z horroru Eli Rotha. Eli Roth robi serial "Hemlock Grove", oparty na książce Briana McGreevy'ego, dla platformy Netflix. Ma to być mroczny gotycki horror, który zacznie się od morderstwa dziewczyny. Wśród podejrzanych znajdą się panowie widoczni na zdjęciu - Peter (Landon Liboiron), 17-latek, który opowiada ludziom, że jest wilkołakiem, i Roman (Bill Skarsgard), arogant z ważnego w mieście rodu. Serial ma być gotowy w przyszłym roku.

REKLAMA