Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

Najnowszy odcinek "Pamiętników wampirów", w którym Elena i Damon przeżyli romantyczne chwile, dosłownie zmiażdżył pozostałe seriale. Na drugim miejscu wśród hitów "Glee", na trzecim - "The Big Bang Theory".

1. "Pamiętniki wampirów" (4x07 - "My Brother's Keeper")

the fray: Delena w akcji rozruszała cały odcinek. Romans Caroline i Klausa wywołał mój uśmiech na twarzy. Czy to możliwe, że ta dziewczyna wreszcie będzie spotykała się z jakimś ciekawym facetem? A co do Steleny, Stefana i jego powolnej obsesji na punkcie przywrócenia człowieczeństwa Elenie - f**k this shit! Przez trzy sezony wszystko, co widzieliśmy to słodka, epicka Stelena, patrząca sobie wzrokiem spaniela w oczy. Nawet jeśli związek Eleny z Damonem ma jakieś dziwne podłoże, to niech Stefan się trzyma od tego z dala. Pod groźbą wydrapania oczu!

2. "Glee" (4x08 - "Thanksgiving")

Cellist: Cudowne Sectionals i Święto Dziękczynienia. Scena Kurta i Blaine'a to to, na co długo czekałem. Rachel jak dla mnie zbyt szybko wybaczyła Brody'emu ale cóż, nigdy nie była najbardziej stałą w uczuciach osobą. "Let's have a Kiki" zrobiło na mnie duże wrażenie, a "Gangnam Style" i upadek Marley były mistrzowskie. Umówmy się - ta dziewczyna prędzej czy później by się tak załatwiła. Dodatkowo: Q wróciła. "Świeżacy" z New Directions dostali na święta naprawdę dobrych mentorów.

3. "The Big Bang Theory" (6x09 - "The Parking Spot Escalation")

Fili: Ten odcinek po prostu mnie zastrzelił. Bernadette contra Amy - majstersztyk. Zombie kontra mumie kontra wampiry - miodzio. Nagi Sheldon - szczyt wyrafinowania. Dawno się tak nie ubawiłam.

"Chirurdzy" (9x07 - "I Was Made for Lovin' You")

everyman: Może nie był to odcinek idealny, ale po ubiegłotygodniowym koszmarku wszystko zdaje się wracać na właściwe tory. Jak zwykle najmocniejszym punktem była Cristina. I choć scenarzyści zafundowali nam sporo nieprzewidywalnych rozwiązań, to jednak wiele rzeczy wydaje się dziwnie znajomych (choćby kolejna homoseksualna para, która odkryła siebie na nowo - nieco sentymentalne i wtórne). Mimo to udało się połączyć wszystkie wątki w taki sposób, by w pełni usatysfakcjonować zarówno fana pierwszych serii, jak i kogoś, kto czekał na mocniejszy moment w tej serii.

"How I Met Your Mother" (8x08 - "Twelve Horny Women")

kitty: 12 napalonych kobiet? Genialne! Walka Brada z Marshallem? Świetna! Lily - the badass? Super! Pierwsze odcinki były złe, ale ten był niesamowity!

"Plotkara" (6x07 - "Save the Last Chance")

PrincessLeia: Pierwszy raz od bardzo dawna chciałam, aby odcinek jeszcze trwał.

"Dexter" (7x09 - "Helter Skelter")

piernik: Kolejny wielki krok w ewolucji Dexa - bohater poznaje nowe uczucie, którego nie potrafi zidentyfikować na początku. Ale pomaga mu w tym nie kto inny, jak inteligentny i obeznany z ludzka naturą Isaack. Ta dwójka w istocie byłaby świetnymi przyjaciółmi. Szkoda, ze ubili najciekawszy czarny, ale niejednoznacznie, charakter.

"Boardwalk Empire" (3x11 - "Two Imposters")

dodod: Trudno mi wybaczyć, że ten sezon rozkręcił się dopiero gdzieś w okolicy 9-10 odcinka, ale to, co twórcy pokazali w ostatnią niedzielę, było jak do tej pory najlepszą odsłoną 3. sezonu. Pytanie, czy sprawy przetoczą się i znowu ułożą jeszcze w odcinku finałowym, czy czeka nas prawdziwa zmiana i cliffhanger na koniec sezonu.

"Supernatural" (8x08 - "Hunteri Heroici")

elenkaa: Stary dobry "Supernatural"... Głównie jest to zasługa Cassa, który znowu wrócił do swojego poprzedniego, najlepszego, najśmieszniejszego wcielenia. Fabuła też ciekawa, bez tych wszystkich historii o Czyściu, Benie itp. Nudziła tylko miłosna historia Sama, jak zwykle.

"The Walking Dead" (3x07 - "When the Dead Come Knocking")

everyman: Twórcy serialu pozbyli się wszystkiego, co tak bardzo irytowało w poprzednim sezonie: papierowych, ckliwych dialogów, nierealnych (nawet jak na zombiakową rzeczywistość) rozwiązań i braku tempa. W zamian dostajemy postaci z krwi i kości z Michonne na czele i coraz większe napięcie, które sprawia, że zupełnie szczerze nie możemy doczekać się kolejnego odcinka. Planowana na przyszły tydzień konfrontacja będzie zapewne punktem zwrotnym w "Żywych trupach".

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA