Hity tygodnia: "TBBT", "Nashville", "30 Rock", "Boardwalk Empire", "Pamiętniki wampirów"

1 2 3 4 5 6 7 8 9

"The Big Bang Theory" (6x09 - "The Parking Spot Escalation")

Paweł Rybicki: W "The Parking Spot Escalation" nasi bohaterowie znaleźli się w sytuacji, w której rzadko widzimy przyjaciół z sitcomów: Sheldon i Howard śmiertelnie się pokłócili. Dzięki temu w odcinku nie zabrakło emocji i naprawdę można się było zaciekawić, jak zakończy się wojna o miejsce parkingowe. Szczególnie zabawne były jednak partnerki obu panów, które twardo wzięły strony swoich mężczyzn i omal się nie pozabijały (chociaż ucierpiały nie one, a neutralna Penny). Krótko mówiąc: kolejny hitowy odcinek, zacierający pamięć o słabszych momentach serialu w poprzednich sezonach. Sezon 6. wyrasta na najlepszy i najzabawniejszy w całej historii "TBBT".

Agnieszka Jędrzejczyk: Och, jak bym chciała, żeby wszystkie odcinki tego sezonu były takie jak ten! Dawno nie uśmiałam na "TBBT" tak bardzo jak przy "The Parking Spot Escalation", który po prostu kipiał tym uroczym humorem z początków serialu. Uwielbiam sposób, w jaki twórcy śmieją się z codziennych sytuacji i wyolbrzymiają je do rangi życiowych problemów. A do tego przeniesienie konfliktu Howard - Sheldon na konflikt Bernadette - Amy było mocno odświeżającym zabiegiem, który uratował podupadający wątek dziewczyn. Więcej takich powrotów do korzeni!

Bartosz Wieremiej: Najzabawniejszy odcinek od dłuższego czasu i zapewne powyżej i poniżej tego wpisu znajduje się wiele celnych argumentów na poparcie tego zdania. Od siebie dodam jedynie, że Bernadette (Melissa Rauch) w ostrym i wrednym wydaniu jest niesamowicie urocza, a Wolowitzowi (Simon Helberg) chyba przydałoby się nieco bardziej odjechane autko... – np. złoty Delorean DMC-12.

Marta Wawrzyn: I co ja mam dodać, skoro powiedzieliście wszystko? Chyba tylko to, że od dawna żaden sitcom nie rozbawił mnie aż tak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
REKLAMA