7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Stacja ABC ogłosiła daty premier seriali w midseason. Wiemy także, kiedy debiutują "Cult" w CW i "The Americans" w FX. "Homeland" pobił rekord oglądalności, ale Amerykanom też nie wszystkie wątki się podobają. "Castle" z kolei miało najgorszą oglądalność w historii. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Jest ramówka ABC na midseason. ABC ogłosiło ramówkę na midseason. 5 lutego wróci "Body of Proof". 14 lutego na miejsce "Last Resort" wskoczy nowy serial, "Zero Hour". 3 marca "666 Park Avenue" w niedzielnej ramówce zastąpi "Red Widow". 3 kwietnia zadebiutuje komedia "How to Live with Your Parents (for the Rest of Your Life)", a 1 maja - "Family Tools".

2. "The Americans" z datą premiery. Serial o parze zimnowojennych szpiegów startuje w FX 30 stycznia. Oto trailer.

3. "Cult" zastąpi w ramówce CW "Emily Owens". Jest data premiery nowego serialu CW, "Cult". Produkcja debiutuje na antenie stacji 19 lutego, w slocie "Emily Owens". Zobaczcie zwiastun.

http://youtu.be/8uZYsW8EZoI

4. "Homeland" z rekordem oglądalności. Najnowszy odcinek "Homeland" widziało 2,5 mln Amerykanów, co oznacza, że serial wygrał w niedzielę z "Dexterem" (2,1 mln). Nie znaczy to, że amerykańscy widzowie nie widzą tego co polscy: fabularnie serial zawodzi. Zap2It wymienia kilka wątków i scen, które nie zachwyciły widzów. Uwaga na spoilery.

5. Jak Newt Gingrich zagrał w "Parks and Recreation". W 5. sezonie "Parks & Rec" nie brakuje polityków z najwyższej półki. Ostatnio ekipa nakręciła scenę z Newtem Gingrichem. Polityka przypadkiem natknął się na ekipę "Parków" w Indianapolis - wszedł do restauracji, gdzie kręcili scenę. Mike Schur takiej okazji nie mógł przegapić. Jak wyszła scena z Gingrichem, zobaczymy w styczniu.

6. "Castle" z najgorszą oglądalnością w historii. 5. sezon "Castle" zbiera dobre opinie, ale widzowie w USA i tak nie rzucają się tłumnie do telewizorów. Najnowszy odcinek miał najgorszą oglądalność w historii serialu - 8,5 mln/1,7. Lepiej sobie radzi o 22:00 "Hawaii Fire-O" (9,32 mln/2,3). Z kolei szefów FOX-a wynik "Bones" (7,29 mln/1,9) raczej nie zachwycił. Komedie CBS bez większych zmian, podobnie jak "90210" i "Gossip Girl". Ten ostatni serial oglądalność ma naprawdę fatalną (0,79 mln/0,3).

7. Katastrofa samolotu w "Chicago Fire" zaskoczyła reporterów. Reporterzy z Chicago dali się nabrać przez ekipę "Chicago Fire". Zobaczcie, jak Larry Potash i Robin Baumgarten z Chicago's WGN-Channel 9 zaczęli mówić, że doszło do wypadku, a chwilę potem musieli przyznać się do błędu.

REKLAMA