7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kroniki Seinfelda"

"Kroniki Seinfelda"

"Kroniki Seinfelda" najlepszym sitcomem w historii. Niecodzienna kłótnia o "The Walking Dead". Elizabeth Banks znów w "Modern Family". Jason Alexander w "Community". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Wtorkowe komedie FOX-a i ABC wciąż kiepsko. We wtorkowy wieczór znów słabą oglądalność miały komedie FOX-a i ABC. "New Girl" trzyma się jeszcze przynajmniej w demo (4,1 mln/2,0), ale oglądalność nowości FOX-a wciąż jest fatalna ("Ben and Kate" - 2,6 mln/1,1, a "The Mindy Project" - 2,68 mln/1,3). Lekkie wzrosty zaliczyły "Happy Endings" (3,37 mln/1,3) i "Apartment 23" (2,98 mln/1,2) - ale trudno tu mówić o dobrych wynikach.

2. Niecodzienna kłótnia o "The Walking Dead". Pewien facet z Long Island strzelił do swojej dziewczyny w czasie kłótni o to, czy apokalipsa zombie może się zdarzyć naprawdę. On twierdził, że jest to możliwe, ona się z niego śmiała. Podobno on miał lepsze argumenty niż ona, a kiedy to nie zadziałało, postanowił przemówić jej inaczej do rozsądku i strzelił jej w plecy. Efekt? M.in. przebite płuco i potrzaskane żebra.

3. Elizabeth Banks znów w "Modern Family". W "Modern Family" znów zobaczymy Elizabeth Banks w roli Sal - kumpeli Mitcha i Camerona. Sal powróci z ważną wiadomością.

4. Jason Alexander gościnnie w "Community". W 4. sezonie "Community" pojawi się Jason Alexander. Szczegóły dotyczące jego roli na razie są nieznane. Aktor napisał na Twitterze, że właśnie kręci szalony odcinek "Community".

5. Zdjęcie z "Glee, Actually". Zobaczcie nową fotkę ze świątecznego odcinka "Glee".

6. Stephen Tobolowsky znika z "The Mindy Project". Z "The Mindy Project" odchodzi kolejny aktor - grający szefa Mindy Stephen Tobolowsky. Wszystko dlatego, że serial będzie rozwijał się w nieco innym kierunku, niż początkowo zakładano.

7. "Kroniki Seinfelda" najlepszym sitcomem w historii. "Vanity Fair" zrobiło wśród Amerykanów sondaż na temat sitcomów. Najlepszym sitcomem w historii zostały "Kroniki Seinfelda". Na kolejnych miejscach znalazły się seriale: "The Honeymooners", "Przyjaciele", "Cheers", Arrested Development", "Mary Tyler Moore Show" i "30 Rock". Jak Wam się podoba ta lista?

REKLAMA