6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyny" (Fot. HBO)

"Dziewczyny" (Fot. HBO)

Wycięta scena z 1. sezonu "Girls". Serial o kosmitach w czasie II wojny światowej zamówiony przez USA Network. W "Revenge" prawdopodobnie zobaczymy matkę Nolana. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Spadki piątkowych sitcomów ABC. W piątkowy wieczór niewielkie spadki oglądalności zaliczyły "Last Man Standing" (6,6 mln/1,4) i "Malibu Country" (6,1 mln/1,4). "Nikita" (1,2 mln/0,4) i "Fringe" (2,7 mln/0,9) stabilnie - czyli nadal słabo. Z lekkimi spadkami "Blue Bloods" (11,1 mln/1,4) i "CSI: NY" (10 mln/1,4).

2. W "Revenge" pojawi się matka Nolana? W 2. sezonie "Revenge" poznaliśmy już matki dwóch głównych bohaterek, teraz pora na Nolana. Gabriel Mann zdradził w rozmowie z TVLine, że na jednej z imprez podeszła do niego aktorka znana z jednego z seriali i powiedziała, że bardzo lubi "Revenge". Wyraziła też zainteresowanie zagraniem matki Nolana. Mike Kelley, z którym Mann zdążył już na ten temat porozmawiać, podobno już się na wszystko zgodził.

3. Wycięta scena z "Girls". W amerykańskim wydaniu DVD znalazła się ciekawa scena, wycięta z 1. sezonu "Girls". Główne bohaterki spotykają w niej dawną znajomą ze studiów. Zobaczcie wideo.

4. USA Network zamawia serial o kosmitach w czasach II wojny. Stacja USA zamówiła ciekawy pilot od producentki "The Walking Dead", Gale Anne Hurd. Akcja projektu o nazwie "Horizon" rozgrywać się będzie w czasie II wojny światowej. Główną bohaterką będzie pracująca w FBI sekretarka, która odkrywa, że jej mąż mógł zginąć podczas wojny w starciu ze statkiem kosmicznym. Jej obsesyjne pragnienie poznania prawdy sprawi, że stanie się jedyną osobą stojącą na drodze inwazji kosmitów na Ziemię.

5. Plakat na 2. sezon "Enlightened". Serial wraca 13 stycznia z 2. sezonem.

6. Poznajcie nową przyjaciółkę Mindy. "The Mindy Project" wciąż ma szansę na 2. sezon - niewielką, ale ma. Nic więc dziwnego, że dalej trwają roszady w obsadzie. Najnowszy nabytek to znana z "Upright Citizens Brigade" Mary Grill, która dostała rolę powracającą. Zagra Maggie, pewną siebie imprezowiczkę, z którą Mindy przyjaźniła się na studiach. Maggie często brana jest za lesbijkę, ale w rzeczywistości podrywa facetów na prawo i lewo. Jej znajomość z Mindy zostanie odnowiona, kiedy wprowadzi się do budynku, w którym mieszka główna bohaterka "The Mindy Project".

REKLAMA