Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)


W tym tygodniu zwycięzca znów jest ten sam - "Pamiętniki wampirów", które miały dwa razy więcej głosów niż następne w zestawieniu "The Big Bang Theory". Dalej "Plotkara", "Castle" i "Chirurdzy" - którzy załapali się też do drugiego zestawienia.

1. "Pamiętniki wampirów" (4x08 - "We'll Always Have Bourbon Street")

Freak: Jeżeli ostatni odcinek się komuś nie podobał, to wątpię, czy o tym ma to same zdanie. Coś się działo. Retrospekcje jak zwykle były świetne - stroje, klimat, charakteryzacje, wszystko zgrane ze sobą. Podobało mi się również pokazanie relacji braci Salvatore'ów. Fajnie jest zobaczyć, jak się dogadywali 70 lat wcześniej. No i Lexi. Tak bardzo się za nią stęskniłam! Impreza dziewczyn u Salvatore'ów też bardzo mi się podobała. Rozmowy, picie i tańczenie - trochę przypominało to sławny "Damon's dance" z 1. sezonu, gdy przemienił Vicki w wampira. No i oczywiście Delena i sire bond. Jako fankę Deleny bardzo mnie cieszy fakt, że tylko prawdziwe uczucie może "wywołać" tą więź. Tym razem to Elena będzie walczyć o Damona i to mi się bardzo podoba.

2. "The Big Bang Theory" (6x10 - "The Fish Guts Displacement")

Sto_lat_Tygrysie: Fifty shades of Sheldon!

3. "Plotkara" (6x08 - "It’s Really Complicated")

Monalizka: Nie wierzę! Najlepszy odcinek tego sezonu. Ponowne zjednoczenie sił Chuck i Blair dało świetny efekt! Blair jako Pocahontas - odpadłam. Dan jako czarna owca na Upper East Side- świetne! Kolacja dziękczynna rozwinęła się idealnie! I szantażowany Nate - czy dzięki temu poznamy jego prawdziwą twarz, zdradzi Chucka? Zobaczymy. Jeżeli taki poziom będzie się utrzymywał do finału, to stwierdzę, że godziny spędzone na oglądaniu tego serialu nie będą stracone.

"Castle" (5x09 - "Secret Santa")

Biały kruk: Za naprawdę fajną sprawę ze spadającym z nieba Mikołajem, za kapitan Gates i jej chęć zamordowania teściowej, za Esposito i jego taniec oraz walkę na cukierkowe laski. I oczywiście za kolejną cegiełkę w budowaniu związku Caskett i za niekupowanie sobie prezentów.

"Chirurdzy" (9x08 - "Love Turns You Upside Down")

PrincessLeia: Wspaniały odcinek pokazujący, jak długą drogę przeszli nasi bohaterowie od pierwszego odcinka, od pierwszego dnia stażu. Zestawienie ich umiejętności z zagubieniem stażystów - świetna myśl. Odcinek ciekawy i jak zawsze wzruszający. Brawo. Tylko czemu stażyści to same prawie dziewczęta, a przyszła milość Aleksa to znowu pokrzywdzona przez los ślicznotka?

"Glee" (4x09 - "Swan Song")

kitty: Tęskniłam za odcinkiem, który przywróci tyle wspomnień z poprzednich sezonów. Dobrego starego "Glee", w którym chodziło o radość i muzykę, a nie o rywalizację. Doczekałam się. W Nowym Jorku coś się dzieje (dzięki Cassie). Piosenki trzymały poziom, szczególnie te dwie, które wykonała Rachel podczas przesłuchania. "All That Jazz" rozwaliło mnie. Pojedynek między July i Berry to coś, na co czekałam już od dawna. Dobrze wiedzieć, że wszyscy w glee chcą być nadal ze sobą. Tylko gdzie Unique? Nie podoba mi się jedynie Bram, bo to beznadziejny pomysł. Chciałabym, żeby byli tylko przyjaciółmi.

"Hart of Dixie" (2x09 - "Sparks Fly")

elenkaa: Jak ja uwielbiam, gdy w Blueball mają miejsce jakieś zabawy, konkursy itp. Wtedy zawsze dzieje się dużo śmiesznych i miłych rzeczy. Choć końcówka może nie należała do najmilszych, to jednak można mieć nadzieję, że Zoe w końcu przejrzała na oczy i coś z tym zrobi.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA