7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

RuPaul w "Happy Endings", Brooklyn Decker w "New Girl". Nowy serial twórców "Brzyduli Betty". Futurystyczny projekt stacji Starz. Plakat na 6. sezon "Californication". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. RuPaul w "Happy Endings". TVLine donosi, że w 3. sezonie "Happy Endings" gościnnie wystąpi RuPaul. Zagra fryzjera Brada i Jane, który zgodzi się przyjąć nowego klienta - Maksa.

2. Dwa dodatkowe odcinki "Law and Order: SVU". Stacja NBC zamówiła dwa dodatkowe odcinki 14. sezonu "Law and Order: SVU". Oznacza to, że sezon będzie liczył 24 odcinki.

3. Brooklyn Decker w "New Girl". W jednym z odcinków "New Girl", które FOX wyemituje na początku nowego roku, pojawi się modelka i aktorka Brooklyn Decker. Zagra Holly, dziewczynę, która pojawi się u Nicka w barze i będzie interesować się wyłącznie facetami ze złamanym sercem. Startować do niej będą wszyscy współlokatorzy Jess.

4. Nowy serial twórców "Brzyduli Betty". Salma Hayek, Silvio Horta i Mark Gordon robią nowy serial o Latynosach. Akcja "Bastards" skupi się na kubańskiej rodzinie, żyjącej w USA, której życie przewróci się do góry nogami, kiedy okaże się, że 25 lat temu ojciec rodziny miał dziecko z pokojówką. Teraz jego żona będzie musiała robić wszystko, aby zabezpieczyć pieniądze swoich dzieci i zapobiec wyjściu sekretów na jaw. Autorką pomysłu jest Salma Hayek.

5. Futurystyczny projekt stacji Starz. Starz zamierza robić serial "Human Error", opowiadający o futurystycznym detektywie, rozwiązującym zagadki kryminalne w czasach, gdy pojawili się sztuczni ludzie zwani syntetykami. Jeden z nich zostanie partnerem doświadczonego detektywa. Razem będą pracować nad sprawą, która odsłoni przed nimi wielką konspirację. Scenariusz napisze Philip Gawthorne, a producentami wykonawczymi będą Adam Schroeder ("Chronicle") i Bryan Zuriff ("Ray Donovan").

6. Plakat na 6. sezon "Californication". W 6. sezonie "Californication" książka Hanka, "God Hate Us All", będzie przerabiana na musical. Oto grafika promująca nowy sezon, który rusza 13 stycznia.

7. Na Gadżetomanii piszę o tym, czemu nie oglądamy polskich seriali. Zapraszam na Gadżetomanię, gdzie piszę o tym czemu internauci wolą zagraniczne seriale i czemu polskich właściwie nie da się oglądać.

REKLAMA