7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Co dalej z Danem Stevensem i postacią Matthew w "Downton Abbey"? Kiedy będzie w "Dallas" pogrzeb J.R. Ewinga? Kto jeszcze pojawi się w "Once Upon a Time"? A oprócz tego nowy plakat "Girls", awans w "True Blood", kolejna nowa dziewczyna w "New Girl".

1. Brenda Song w "New Girl". W "New Girl" pojawi się Brenda Song w roli dziewczyny, która przyciągnie uwagę Winstona. Bohaterka będzie mieć na imię Daisy.

2. Co dalej z Matthew "Downton Abbey"? Zawsze dobrze poinformowany Michael Ausiello pisze, że plotki o odejściu Dana Stevensa (czyli serialowego Matthew) z "Downton Abbey" nie są przesadzone. Ausiello twierdzi, że ma potwierdzenie z różnych źródeł, iż Stevens nie wróci w 4. sezonie, a na pewno nie na cały sezon. W rozmowie z EW twórca serialu Julian Fellowes już wcześniej mówił, że jeśli Stevens zdecyduje się odejść, raczej nie dojdzie do sytuacji, w której ktoś inny zagra Matthew. Produkcja 4. sezonu zacznie się w lutym.

3. W "Dallas" będzie pogrzeb J.R. Ewinga. Śmierć Larry'ego Hagmana zmieniła scenariusz 2. sezonu "Dallas". J.R. także umrze, a jego pogrzeb zaplanowany jest na 8. odcinek 2. sezonu, który wyemitowany zostanie w marcu.

4. Plakat na pożegnanie roku z "Arrow". Oto plakat promujący odcinek "Year's End", czyli jesienny finał "Arrow".

5. Robert Patrick awansowany do stałej obsady "True Blood". Robert Patrick, który w "True Blood" gra ojca Alcide'a, będzie w stałej obsadzie "True Blood" na 6. sezon. Aktor grał również w "Last Resort", ale serial już został skasowany, a jego produkcja się zakończyła.

6. Gregory Itzin w "Once Upon a Time". Znany m.in. z "24 godzin" Gregory Itzin zagra Alphonse'a, ojca doktora Frankensteina. Zobaczymy go w 12. odcinku 2. serii.

7. Lena Dunham na plakacie 2. sezonu "Girls". Już w styczniu z 2. sezonem wróci "Girls". W EW pojawił się nowiutki plakat.