5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dexter" i "Homeland" z rekordową oglądalnością. Oglądalność "Plotkary" podskoczyła przed finałem. Prawdopodobnie będzie więcej odcinków nowego sezonu "Arrested Development". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nowe rekordy "Dextera" i "Homeland". Showtime miał niezłą niedzielę. Najnowszy odcinek "Dextera" zobaczyło 2,6 mln Amerykanów, co jest rekordową oglądalnością w historii stacji. Z kolei "Homeland" przyciągnął przed telewizory 2,36 mln osób.

2. Oglądalność "Plotkary" wreszcie podskoczyła. Starzy fani "Plotkary" też chcą wiedzieć, jak skończy się serial. Najnowszy odcinek widziało 1,06 mln/0,6 osób, co jest rekordem sezonu. Lekki wzrost zaliczyło też "90210" - do poziomu 1,11 mln/0,6. "How I Met Your Mother" i "2 Broke Girls" jak zwykle w niezłej formie, dobrze też wypadło pozbawione konkurencji "Hawaii Five-0" (9,84 mln/2,5).

3. Będzie więcej odcinków "Arrested Development"? Produkcja 4. sezonu "Arrested Development" została przerwana. Dlaczego? Bo pojawiły się pomysły na dodatkowe sceny i dodatkowe odcinki. Pierwotnie zamówiono ich 10, ale Deadline donosi, że zamówienie może się zwiększyć do 12-15 odcinków. Kultowy serial wróci wiosną na platformie Netflix.

4. Eliza Dushku w nowej wersji "Świętego". Eliza Dushku zagra główną rolę kobiecą w "The Saint", nowej wersji świętego, u boku Adama Raynera. Serial ma być nie tyle remake'iem "Świętego" z Rogerem Moore'em, co nowym podejściem do książek Leslie'ego Charterisa. Akcja skupiać się będzie na genialnym kryminaliście (Rayner), który będzie współczesnym Robin Hoodem, zakochanym w Patricii (Dushku).

5. FX zamawia pilot twórców "Homeland". Stacja FX zamówiła pilot serialu "Tyrant", którego producentami wykonawczymi są Howard Gordon i Gideon Raff ("Homeland") oraz Craig Wright ("Six Feet Under"). "Tyrant" ma być czymś w rodzaju odwróconego "Homeland" - serialem o amerykańskiej rodzinie, która pracuje na Bliskim Wschodzie. Stacja jest zachwycona pomysłem, więc prawdopodobnie na pilocie się nie skończy.

REKLAMA