5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowe odcinki seriali wycofane z powodu masakry w Connecticut. Abby Elliott wpadnie gościnnie do "Happy Endings". AMC zamawia "Low Winter Sun". "The Big Bang Theory" znów ze świetną oglądalnością.

1. Seriale odwołane z powodu masakry w szkole w Connecticut. Z powodu tragedii w Connecticut Syfy nie wyemitowało odcinka "Haven", w którym pojawiała się szkolna przemoc. Z kolei FOX nie pokaże w niedzielę dwóch seriali animowanych: "Family Guy" i "American Dad". Zamiast nowych odcinków zaprezentowane zostaną powtórki. "SNL" z Martinem Shortem i Paulem McCartneyem zostanie wyemitowane zgodnie z planem.

2. Abby Elliott w "Happy Endings". Abby Elliott ("SNL") wystąpi gościnnie w "Happy Endings". Zagra Katie, dziewczynę, która bardzo spodoba się Maksowi, kiedy okaże się, że ma bilety na mecze Chicago Bulls. Ale chyba nawet dla niej nie zmieni swojej orientacji seksualnej. Abby zobaczymy wiosną w odcinku "Flowers for Al-gernon".

3. AMC zamawia "Low Winter Sun". Stacja AMC zamówiła 1. sezonu serialu "Low Winter Sun", opartej na brytyjskim miniserialu historii zbrodni, oszustwa, zemsty i korupcji, która rozpocznie się zamordowaniem policjanta. Nic nie jest tu jasne, granica między światem zbrodni i prawa jest rozmyta. Miejscem akcji jest Detroit. Produkcję prowadzi Chris Mundy ("Criminal Minds"), a główną rolę gra Mark Strong. 1. sezon będzie miał 10 odcinków. Premiera w przyszłym roku.

4. Beth Grant w stałej obsadzie "The Mindy Project". Trwają roszady w obsadzie "The Mindy Project". Beth Grant, która gra pielęgniarkę Beverly, została awansowana do stałej obsady.

5. "The Big Bang Theory" znów z rewelacyjną oglądalnością. W czwartkowy wieczór znów rewelacyjną oglądalność miało "TBBT" (16,77 mln/5,4). Oglądalność większości czwartkowych seriali była (niemal) taka sama jak tydzień wcześniej. Jedynie "Beauty and the Beast" zaliczyło 20-procentowy wzrost - do poziomu 1,6 mln/0,6.

REKLAMA