Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)


W tym tygodniu do łask wróciło "How I Met Your Mother", które zostało hitem tygodnia. Nieco mniej głosów dostały "Hart od Dixie" i "Glee".

1. "How I Met Your Mother" (8x10 - "The Over-Correction")

Mamoniara: Choć Matki wciąż ni widu ni słychu, a Barney i Patrice koszmarnie irytują, ten odcinek był jednym z niewielu w tym sezonie, który mnie rozśmieszył.

2. "Hart of Dixie" (2x10 - "Blue Christmas")

Dominika: Tegoroczne święta w Bluebell na długo pozostaną w mojej pamięci! Świetne połączenie wątków poważniejszych z tymi bardziej żartobliwymi. Zoe, która przypadkowo psuje święta, starająca się wszystko naprawić, jak zawsze urocza. Nie sposób nie wspomnieć o kolejnym etapie związku, któremu kibicuje chyba większość fanów serialu, a więc Zoe + Wade. Taki miły prezent dla fanów na święta. Nie mogę się już doczekać styczniowych odcinków. Hart of Dixie jak na razie moim ulubionym guilty pleasure w tym sezonie!

3. "Glee" (4x10 - "Glee, Actually")

frn: Twórcom udało się zrobić idealny odcinek świąteczny. Wzruszyłam się kilka razy, przy czym nie zabrakło wątków komediowych. Finn kwitujący występ Artiego: "That was so gay" zwalił mnie z nóg. Sue tradycyjnie zrobiła coś dobrego i to w wielkim stylu, płakałam jak bóbr. Na początku myślałam, że Bram to zły pomysł i nie wniosą nic ani nowego, ani śmiesznego, a tu proszę - miłe zaskoczenie. Jedyne, do czego mogę się doczepić, to wybór piosenek, ale puszczę to płazem, ze względu na całokształt.

"Pamiętniki wampirów" (4x09 - "O Come, All Ye Faithful")

Magda: Jeżeli jedna scena może "zrobić" cały odcinek, to jest nią zdecydowanie rzeź Klausa. Dodatkowo "O Holy Night" w tle nadaje wszystkiemu podniosłego, smutnego piękna. O dziwo, żal było mi Klausa, który teraz naprawdę został sam.

"Plotkara" (6x09 - "The Revengers")

Karooo: Spodobało mi się połączenie sił mistrzyń intrygi, bezwarunkowa miłość Blair do Chucka, zwroty akcji - czyli to czego już od dawna brakowało. Jestem mile zaskoczona i liczę na wspaniały finał.

"Chirurdzy" (9x09 - "Run, Baby, Run")

punia_patton: Właściwie do największej formy i najlepszych czasów jeszcze dość daleko, ale jakby coś drgnęło, wreszcie z przyjemnością patrzę na Arizonę (na Jacksona zawsze patrzę z przyjemnością:-)) No i lubię wątek Owena i Cristiny. Niech im się wiedzie!

"The Big Bang Theory" (6x11 - "The Santa Simulation")

aw: Sheldon jest lepszy niż Grinch.

"Dexter" (7x11 - "Do You See What I See?")

dodod: Bo wydarzyły się przynajmniej trzy rzeczy, których się nie spodziewałam, bo nadal nie wiem, czy Yvonne Strahovski jest katem czy ofiarą, bo nadal nie wiem, na co jest się w stanie zebrać Debra, żeby chronić (?) brata. I duzży plus za to, jak intrygą pokierowała LaGuerta. Szykuje się porządny finał.

1 2
REKLAMA